البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۲/۰۹/۱۹
X

لزوم راه اندازی اتوبوس رایگان برای زائران اهل قبور

نائب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر کرج گفت: در راستای کاهش ترافیک اتوبوس های رایگان توسط سازمان آرامستان ها برای زائران اهل قبور در روزهای پنج شنبه از چند نقطه از شهر به این مکان راه اندازی شود


به گزارش البرز نیوز از البرز، مریم قهرمانی صارم در کمیسیون تلفیق شورای شهر در بررسی بودجه سازمان آرامستان های شهرداری اظهارداشت: با رفع محدودیت های کرونایی در روزهای آخر هفته در آرامستان بهشت سکینه با ازدحام بالای جمعیت مواجه هستیم توجه به ترافیک روزهای تعطیل در اتوبان تهران-کرج و اتوبان کرج-قزوین، ترافیک در محدوده بهشت سکینه دو چندان می‌شود و تردد شهروندان را با مشکلات بیشتری مواجه می‌کند.

نائب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر کرج افزود: در این راستا خدمات رسانی مردم با اتوبوس از چند نقطه از شهر می تواند بار کاهش ترافیک کاهش دهد و برای ایجاد نظم بیشتر ، تعامل بیشتر با راهنمایی رانندگی برای روزهای پر ترافیک توسط سازمان آرامستان ها اقدام شود.

قهرمانی صارم کیفیت خدمات دهی این سازمان را به مردم نامطلوب عنوان کرد و افزود: برنامه های سازمان آرامستان های در جهت افزایش رضایتمندی مردم نیست و بارها گزارش از عدم تابلو هدایت مسیر به قبور و موارد دیگر گزارش شده است.

وی با بیان اینکه تکریم ارباب رجوع و حفظ شأن و منزلت مردم به هنگام مراجعه به سازمان همواره مدنظر گرفته شود، تاکید کرد: بستگان متوفی به هنگام مراجعه به سازمان آرامستان‌ها توقع دارند کار آن‌ها در اولین زمان ممکن و با سرعت انجام شود و کارکنان با برخورد مناسب از آن‌ها دلجویی کنند.

عضو شورای شهر کرج تاکید کرد: مجموعه مدیریت شهری در طول زندگی شهروندان با آنان در ارتباط است و به مردم خدمت رسانی می کند، این مجموعه در بخش سازمان آرامستان ها نیز باید به دنبال کسب رضایت شهروندان و آرامش آنان باشد.


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.