البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۲/۰۹/۱۹
X

لزوم تنظیم بازار شب عید با عرضه مستقیم محصولات از کارخانه به خانه

فرماندار شهرستان ساوجبلاغ با اشاره به لزوم اتخاذ تمهیدات لازم برای تامین مایحتاج و میوه شب عید، گفت: باید با تدبیر و ارائه راهکاهای مناسب، عرضه کالاهای ارزان را بصورت عرضه مستقیم محصولات از کارخانه به خانه در سطح شهرستان راه اندازی کنیم.


به گزارش البرز نیوز از البرز، مهدی مهرور در جلسه کمیته اقدام مشترک ستاد تنظیم بازار با تاکید بر نرخ گذاری و نصب برچسب قیمت بر روی تمامی کالاها در سطح بازار گفت: باید با تدبیر و ارائه راهکاهای مناسب، عرضه کالاهای ارزان را بصورت عرضه مستقیم محصولات از کارخانه به خانه در سطح شهرستان راه اندازی کنیم.

وی افزود: بایستی از تمامی ظرفیت های موجود در بخش صنایع و کشاورزی برای عرضه مستقیم محصولات تولیدی استفاده شود تا مردم شریف شهرستان و حتی استان البرز از تولیدات این شهرستان با قیمت مناسب بهرهمند شوند.

فرماندار شهرستان ساوجبلاغ با اشاره به لزوم اتخاذ تمهیدات لازم برای تامین مایحتاج و میوه شب عید تصریح کرد: با برنامه ریزی تخصصی ترتیبی اتخاذ شود تا مایحتاج شب عید تامین شود. در این خصوص نباید  کمبودی در روزهای پایانی سال احساس شود و تامین مایحتاج برای مردم به آسانی انجام پذیرد.

مهرور در ادامه به رصد انبارهای شهرستان توسط اداره صمت تاکید کرد و گفت: باید اقلام موجود در انبارهای شهرستان بصورت مستمر و دقیق در سامانه جامع تجارت ثبت و رصد شود تا شاهد کمبود در اقلام و کالاهای اساسی نباشیم.

وی بیان داشت: رصد و سرکشی به بازار نیاز به نیروهای انسانی متخصص، پیگیر و فعال دارد و باید این مهم از سوی ستاد تنظیم بازار تدبیر شود تا از تمامی ظرفیتها و امکانات شهرستان در این خصوص بهره ببریم و بتوانیم سیاستهای ابلاغی و منویات استاندار البرز اجرا شود.

در ابتدای این جلسه، مدیران دستگاهها و ادارات عضو ستاد تنظیم بازار شهرستان نیز گزارشی از عملکرد خود ارائه کردند.


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.