البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۳/۰۳/۰۱
X

لزوم بازنگری جانمایی مراکز درمانی بر اساس بارگذاری جمعیت/ مجمع خیرین بیمارستان ساز البرز راه اندازی شود

نماینده عالی دولت در استان البرز با اشاره به اینکه دانشگاه علوم پزشکی البرز باید نظارت لحظه ای بر روند خدمات رسانی به مردم داشته باشد، گفت: بر اساس نیازسنجی تخصصی باید جانمایی بیمارستان‌ها و مراکز درمانی بر اساس بارگذاری جمعیت در نقاط مختلف استان در نظر گرفته شود.


به گزارش البرز نیوز از البرز، مجتبی عبداللهی در جلسه ویژه بررسی مشکلات بهداشت و درمان استان که روز شنبه پس از جلسه ستاد ملی کرونا در سالن جلسات حوزه استاندار برگزار شد، اظهار کرد: باید نیازها، کمبودها، ظرفیت ها و مشکلات حوزه بهداشت و درمان استان با دقت و حساسیت احصا شود.

وی ادامه داد: ضرورت دارد که آنالیز دقیقی از شرایط بیمارستان های دولتی و خصوصی استان داشته باشیم و راهکارهای ارتقا رضایتمندی مردم با شرایط موجود را مورد بررسی قرار دهیم.

عبداللهی گفت: از سوی دیگر بر اساس نیازسنجی تخصصی باید بارگذاری جمعیت در نقاط مختلف استان را مد نظر قرار دهیم و برای این منظور امکانات لازم همچون بیمارستان و درمانگاه را پیش بینی کنیم.

وی افزود: خیرین، سرمایه گذاران، تجار و اصناف را می توانیم به سمت و سوی تقویت زیرساخت های استان بویژه در حوزه بهداشت و درمان هدایت کنیم و در خصوص اجرای مسئولیت های اجتماعی آنها راهکار ارائه دهیم.

استاندار البرز گفت: اکنون باید بدنبال امکانات موجود در بیمارستان ها و مراکز درمانی را برای ارائه خدمات به مردم با حداکثر توان بسیج کنیم و از سوی دیگر نیز در بخش های کلان همچون ساخت بیمارستان و تسریع در تکمیل پروژه های نیمه کاره با مسئولان ملی وارد گفت وگو شویم.

وی افزود: باید مطالبات مردم و کادر بهداشت و درمان را تا جای ممکن محقق کنیم و شرایط پایدار و مطلوبی را برای ارائه خدمت فراهم کنیم.

عبداللهی گفت: ضرورت دارد ظرف دو هفته آینده مجمع خیرین سلامت و بیمارستان ساز البرز راه اندازی و پویا شود.

وی افزود: باید مسئولیت پذیر باشیم و بی تفاوت از کنار نیازها و کمبودهای مردم نگذریم، ضرورت دارد که از ارتباطات شخصی خود نیز برای تقویت زیرساخت های استان استفاده کنیم.


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.