البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: 2022/06/30
X

قیمت گذاری شفاف و منطقی بر روی کالاها موجب رضایت مندی مردم می شود

استاندار البرز گفت: دولت سیزدهم به جد دنبال حمایت از مصرف کننده و کنترل بازار است و یکی از اقدامات مهم در این راستا درج قیمت تولید کننده بجای مصرف کننده بر روی کالاها است چراکه از این طریق روند تولید و عرضه شفاف تر خواهد بود


به گزارش البرز نیوز از البرز، مجتبی عبداللهی در تنظیم بازار و بحث و تبادل نظر با فعالان اقتصادی استان در خصوص درج قیمت تولیدکننده بر روی کالاها که روز یکشنبه در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد، ضمن تبریک دهه مبارک فجر، افزود: درصدد هستیم با بهترین تدبیر و خرد جمعی تصمیم گیری و اقدام کنیم.

وی ادامه داد: دولت سیزدهم به جد دنبال حمایت از مصرف کننده و کنترل بازار است که یکی از اقدامات مهم در این راستا درج قیمت تولید کننده بجای مصرف کننده بر روی کالاها است چراکه از این طریق روند تولید و عرضه شفاف تر خواهد بود.

عبداللهی گفت: چگونگی این امر با حضور فعالان بخش خصوصی در بخش های  مختلف مورد بحث  و بررسی است که با این اقدام منافع عمومی اعم از تولیدکننده و مصرف کننده حفظ خواهد شد.

وی افزود: البرز قطب تولید مواد غذایی، قطعات خودرو و دارو و لوازم آرایشی بهداشتی است و اگر اقناع سازی تولیدکنندگان از این استان آغاز شود، تبعات مثبتی در سطح کشور خواهد داشت.

وی افزود: باید نرخ گذاری بر روی کالاها به شکل منطقی صورت بگیرد و مردم این تغییرات را حس کنند چراکه هدف از اجرای این طرح، کسب رضایتمندی مردم است.


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.