البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۲/۱۲/۱۱
X

فقدان پزشک متخصص زنان در برخی از شهرستان های استان مغایر عدالت در سلامت است

مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری البرز فقدان استقرار پزشک متخصص زنان در برخی از شهرستانهای استان را مغایر عدالت در سلامت دانست و پیگیری موضوع از سوی دانشگاه علوم پزشکی را در راستای سیاست صیانت از جمعیت ضروری دانست.


به گزارش البرز نیوز از البرز، مریم اسماعیلی فرد در جلسه شورای مشورتی بانوان که در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد، اظهار داشت: با توجه به ذکر مطالبه مشترک تاسیس پارک بانوان و بازارچه عرضه محصولات تولیدی بانوان در تمام شهرستانها انتظار می رود مدیریت شهری  در فصل بودجه ریزی به این درخواست اولویت دار زنان توجه کند.

مدیرکل زنان و خانواده استانداری با تجلیل از نقش تصمیم سازی مجامع مشورتی زنان شهرستانها در انتقال مطالبات به سیاستگذاران و مجریان، گفت: با عنایت به دستور استاندار البرز از ظرفیت زنان فرهیخته در قرارگاه اجتماعی در سطح استان و شهرستان ها و محله ها استفاده خواهد شد.

اسماعیلی فرد فقدان استقرار پزشک متخصص زنان در برخی از شهرستانهای استان را مغایر عدالت در سلامت دانست و  پیگیری موضوع از سوی دانشگاه علوم پزشکی را در راستای سیاست صیانت از جمعیت ضروری دانست.

این مسئول با اشاره به گزارشات خشونت های خانگی تاسیس خانه امن استان و گسترش مراکز اورژانس اجتماعی در همه شهرستانها را از سوی بهزیستی و با مشارکت خیرین استان مهم ‌دانست.

اسماعیلی فرد از فعالین دانشگاه و حوزه دعوت کرد نتایج پژوهش های خود را در خصوص راهکارهای تحکیم بنیان خانواده استان در اختیار دفتر زنان و خانواده استانداری قرار دهند.


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.