البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۲/۰۹/۲۰
X

طرح هادی روستایی نیازمند بازنگری است

رئیس شورای اسلامی استان البرز با بیان اینکه ساکنان روستاها توقع دارند در بهسازی معابر اقدامات موثر بیشتری از سوی بیناد مسکن انجام شود گفت: طرح هادی روستایی نیازمند بازنگری است.


به گزارش البرز نیوز از البرز، علیرضا قره حسنلو عصر امروز سه شنبه در نشست مشترک با مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی البرز ، فرماندار ، دهیاران و بخشداران و شوراهای شهرستان چهارباغ اظهار کرد: برگزاری اولین نشست تخصصی دهیاران و بخشداران با مدیرکل بنیاد مسکن را برای احصاء مشکلات بافت روستایی را به فال نیک می گیریم.

وی افزود: فرماندار چهارباغ بر مشکلات شهرستان اشراف کامل دارند و پیگیر مطالبات هستند و امیدواریم این شناخت و پیگیری موجب مرتفع شدن مشکلات روستاها شود.

قره حسنلو ادامه داد: طرح هادی روستایی نیازمند بازنگری است و باید به جد مورد توجه بنیاد مسکن استان قرار بگیرد و نگاه ویژه ای به آنها شود.

رئیس شورای اسلامی استان البرز در ادامه گفت: با توجه به بودجه کم و محدود روستاها خواستار توجه بیشتر بنیاد مسکن استان البرز در طرح های مشارکتی هستیم و انتظار داریم این موضوع به شکل ویژه دیده شود.

وی در پایان با اشاره به پیگیری های شورای استان در برگزاری این نشست گفت: شورای استان با هدف کوتاه کردن مسیر بررسی مشکلات و رفع آنها پیگیر حضورمدیران کل استانی دزر شهرستان ها و در حضور فرمانداران ومسئولین شهرستانها است تا بتوانیم گامهای موثرتری را برای خدمت به شهروندان برداریم.

 


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.