البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۳/۰۴/۲۷
X

طرح جامع حمل و نقل و ترافیک البرز باید تهیه و تدوین شود

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: طرح جامع حمل و نقل ترافیک استان باید تهیه و تدوین شود تا بر اساس آن در خصوص نیازهای البرز در این حوزه اقدام شود.


به گزارش البرز نیوز از البرز، مجتبی عبداللهی در جلسه بررسی موانع پروژه کمربندشمالی کرج و آغاز عملیات اجرایی پروژه کمربندجنوبی کرج که روز یکشنبه برگزار شد، افزود: کمربند شمالی کرج به نام سردار سلیمانی مزین شده از این رو باید با اراده و تعصب ویژه ای برای به سرانجام رسیدن آن اقدام کنیم.

وی ادامه داد: در شرایط کنونی باید به صورت شبانه روزی و جهادی فعالیت کنیم تا کارهای مغفول و روی زمین مانده را انجام دهیم.

عبداللهی گفت: کمربندشمالی کرج باید در زمان مقرر به بهره برداری برسد و ضرورت دارد پیمانکار و شهرداری کرج روزشمار را اعلام کنند.

وی افزود: در خصوص کمربندجنوبی کرج  نیز مطالعاتی صورت گرفته و اکنون طبق گزارش ها، نیاز به این پروژه برای کاهش ترافیک ورودی کرج محسوس است.

استاندار البرز گفت: طرح جامع حمل و نقل ترافیک استان باید تهیه و تدوین شود تا بر اساس آن در خصوص نیازهای البرز در این حوزه اقدام شود.

وی افزود: تمامی شهرستان ها و شهرهای استان باید از خدمات مطلوب برخوردار شوند و برای تحقق این امر باید از اقدامات جزیره ای پرهیز شود.


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.