البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: 2022/06/30
X

ضرورت ساماندهی خطوط اتوبوس رانی و ناوگان عمومی شهر کرج

رئیس مرکز پژوهش ها و مطالعات راهبردی شورای اسلامی شهر کرج، گفت: بهسازی و افزایش ناوگان اتوبوسرانی، شرایط مطلوب سرویس‌های خدماتی و قیمت مناسب، موجب تمایل بیشتر مردم به استفاده حمل و نقل عمومی می شود که باید در دستور کار مدیریت شهری کرج قرار بگیرد.


به گزارش البرز نیوز از البرز، محمد اسدیان، همزمان با نزدیک شدن به ماه های پایانی سال از خطوط اتوبوسرانی شهر کرج و تعدادی از ایستگاه های اتوبوسرانی بازدید کرد.

در این بازدید وضعیت خطوط اتوبوسرانی شهر کرج مورد بازدید قرار گرفت و تعدادی از ایستگاه های اتوبوس که نیازمند بهسازی هستند بررسی شد.

اسدیان در ابتدای این بازدید با حضور در ایستگاه های میدان شهدا، مصلی، هفت تیر و چهارراه طالقانی شهر کرج از نزدیک در جریان نحوه فعالیت خطوط قرار گرفت و با تعدادی از رانندگان و مسافران اتوبوس‌های شرکت واحد، گفت‌و‌گو کرد.

وی اظهار داشت: تقاطع‌ها مهمترین گلوگاه‌های ترافیکی در سطح معابر شهری هستند و حل معضلات ترافیکی آنها با رویکرد منسجم و یکپارچه، گامی اساسی در سازماندهی ترافیک معابر شهر است.

عضو شورای اسلامی شهر کرج با بیان اینکه مجموعه مدیریت شهری با ایجاد زیرساخت‌های لازم شهروندان را به استفاده از حمل و نقل پاک ترغیب ‌کند، افزود: در گذشته به دلیل توسعه شهرها و تغییر سبک زندگی، شهروندان به استفاده از خودروی شخصی، برای ترددهای درون شهری، روی آوردند که آسیب‌هایی به سلامت آن‌ها و زیست شهری وارد کرده است.

اسدیان تاکید کرد: بهسازی و افزایش ناوگان اتوبوسرانی، شرایط مطلوب سرویس‌های خدماتی مانند وجود ایستگاه‌های قابل دسترس، پایانه‌های حمل و نقل و قیمت مناسب موجب تمایل بیشتر مردم به استفاده حمل و نقل عمومی می شود که لازم است در دستور کار مدیریت شهری قرار بگیرد.

 


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.