البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۲/۰۹/۲۰
X

ضرورت تبلیغات مناسب در مورد اجرای نسخه نویسی الکترونیک

رئیس شورای اطلاع رسانی استان البرز گفت: در راستای اجرای طرح نسخه نویسی الکترونیک تبلیغات مناسب صورت گیرد.


به گزارش البرز نیوز از البرز، نورمحمد فردی در حاشیه جلسه شورای اطلاع رسانی استان البرز اظهار داشت: همانطور که می‌دانید هدف از تشکیل جلسه شورای اطلاع رسانی تحلیل و بررسی آخرین وضعیت اطلاع رسانی استان است.

فردی گفت:  از اول دی‌ماه دفترچه‌های بیمه کاغذی منسوخ و به صورت نسخه الکترونیکی است که باید برای رفاه حال بیماران اطلاع‌رسانی مناسب صورت گیرد.

معاون استاندار تصریح کرد: از طرفی هرچند تاکنون وضعیت استان از نظر رنگبندی کرونا آبی است ولی باید حساسیت مورد توجه همه اقشار مختلف مردم قرار گیرد.

وی افزود: علاوه بر رعایت کردن شیوه نامه های بهداشتی مناسب در خصوص تزریق واکسن بویژه دز سوم اهتمام لازم معمول گردد زیرا انسان را در مقابل این ویروس ایمن می کند. 

فردی گفت: همه دستگاه‌ها موظفند با استفاده از ظرفیت رسانه‌ها در حوزه آگاهی‌بخشی و اطلاع‌رسانی به مردم و امیدآفرینی ایفای نقش کنند. بدون تردید خدمات‌رسانی به مردم باید اطلاع رسانی شود تا عده‌ای که در حاشیه نشسته‌اند نگویند چه کار کردند.

فردی با بیان اینکه یکی از وظایف مدیران پاسخگویی به موقع و مناسب به نیاز و مشکلات مردم است، افزود:  باید در این خصوص از هیچگونه تلاشی دریغ نشود.

رئیس شورای اطلاع رسانی استان البرز در ادامه تصریح کرد:  در حقیقت دستگاه‌های فرهنگی وظایف سنگینی در جهت اطلاع رسانی به موقع برای مهندسی افکار عمومی بر عهده دارند.

وی افزود: ۲۵ دستگاه فرهنگی در استان داریم که متولی مسائل امور فرهنگی استان هستند که بایستی در این خصوص ایفای نقش کنند.

فردی گفت: نقش اقوام در همبستگی ملی بر کسی پوشیده نیست اگر ما به موقع اقدامات و اطلاع‌رسانی نکنیم مخالفان نظام حقایق را با هدف ایجاد یاس و ناامیدی و وارونه جلوه دادن از آن بهره‌برداری تبلیغاتی می کند از این رو وظیفه بسیار سنگینی است و باید مسئولانه با آن برخورد کرد.


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.