البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۳/۰۴/۲۸
X

صاحبان صنایع برای بهبود شرایط شهرک‌های صنعتی وارد عمل شوند

استاندار البرز گفت: از صاحبان صنایع و واحد‌های تولیدی استان انتظار می رود در راستای بهبود شرایط شهرک های صنعتی و ایجاد زیرساخت های لازم برای ارتقا خدمات وارد عمل شوند.


به گزارش البرز نیوز از البرز، مجتبی عبداللهی در حاشیه بازدید از واحد‌های تولید لوازم آرایشی، بهداشتی و دارویی شهرک صنعتی سیمین دشت فردیس در جمع صاحبان صنایع این شهرک، اظهار کرد: رویکرد اصلی دولت مردمی سیزدهم احیای تولید و حمایت از فعالان اقتصادی است.

وی ادامه داد: بر این اساس واحد‌های تولیدی و صنعتی استان را به صورت میدانی مورد بررسی قرار می دهیم تا مشکلات و موانع را احصا و تا جای ممکن حل کنیم.

عبداللهی گفت: به طور قطع مشکلاتی را که حل آنها در حیطه اختیاراتم و در چارچوب تکالیف استان باشد، با همفکری و تعامل بین بخشی رفع خواهیم کرد.

وی افزود: موانعی هم که راهکار آن در سطح کلان باشد به مسئولان مربوطه در سطوح ملی انتقال خواهیم داد و در کنار آن پیشنهادات صاحب نظران را برای گره‌گشایی از مشکلات ارائه می دهیم.

استاندار البرز گفت: از صاحبان صنایع و واحد‌های تولیدی استان نیز انتظار می رود در راستای بهبود شرایط شهرک های صنعتی و ایجاد زیرساخت های لازم برای ارتقا خدمات وارد عمل شوند.

وی افزود: فعالان اقتصادی می توانند با ایجاد تصفیه خانه و نیروگاه های سی اچ پی در راستای تامین آب و برق خود اقدام کنند و از این اقدام صرفه اقتصادی نیز داشته باشند.


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.