البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۱/۰۹/۰۵
X

سه واحد تجاری غیرمجاز در منطقه ۶ شهری کرج تخریب شد

مدیر منطقه ۶ شهرداری کرج گفت: ساخت‌و سازهای غیرمجاز به معنای نقض قوانین و ضوابط شهرسازی است که بر اساس ماده ۱۰۰ قانون شهرداری‌ها، موظف به تخریب ۳ واحد تجاری بدون مجوز شدیم.


به گزارش البرز نیوز از البرز، منوچهر غفاری با اشاره به تخریب واحدهای تجاری غیرمجاز در کرج، اظهار داشت: طی سنوات گذشته تغییر کاربری‌های غیرمجاز زمین‌های حاشیه‌ای بلوار ولیعصر، مسبب اصلی بر هم خوردن سیمای شهر و تضییع حقوق شهرداری و شهروندی شده‌ بود که در این راستا با اخذ مجوز از مقام قضایی، عوامل اجرایی منطقه ۶ شهرداری کرج  اقدام به تخریب سه واحد غیرمجاز در سطح منطقه کرده‌اند.  

وی در این خصوص گفت: ساخت‌وساز غیرمجاز و احداث بناهای فاقد پروانه که عمدتاً فاقد استحکام بوده و ضمن ایجاد فضاهای ناامن شهری باعث مشکلات زیادی برای شهر و شهروندان می‌شوند که عمدتاً با هدف سودجویی صورت می‌پذیرد.

مدیر منطقه ۶ شهرداری کرج افزود: ساخت‌وسازهای غیرمجاز به معنای نقض قوانین و ضوابط شهرسازی است که بر اساس ماده ۱۰۰ قانون شهرداری‌ها شهرداری موظف به تخریب ساخت‌وسازهای بدون مجوز است.

غفاری بابیان اینکه این منطقه همواره بر اساس قانون با متخلفان در این زمینه برخورد خواهد کرد، گفت: شهرداری منطقه ۶ در ارائه خدمات و صدور مجوز بر اساس ضوابط و مقررات آماده هرگونه همکاری با شهروندان و متقاضیان صدور پروانه است. 


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.