البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۲/۰۹/۱۹
X

سازمان‌ها کدهای درآمدی را فعال کنند/ضرورت بازنگری در شیوه نامه سرمایه گذاری

نائب رئیس شورای شهر کرج گفت: نوسازی، اصناف، عوارض خودرو، ارزش افزوده و پسماند از جمله کدهای درآمدی پایدار است که شهرداری کرج می‌تواند با پیگیری بیشتر از طریق آنها نسبت به جذب درآمد اقدام کند.


به گزارش البرز نیوز از البرز، علیرضا رحیمی در حاشیه جلسه چالش‌های درآمدی شهرداری که با حضور تعدادی از اعضای شورای شهر، شهردار کرج و مسئولان مالی این دستگاه برگزار شد به افزایش ۳۰ درصدی درآمد شهرداری کرج نسبت به مدت مشابه قبل اشاره کرد و اظهار داشت: کسب این درآمد در شرایط اقتصادی فعلی و با توجه به کاهش صدور پروانه، نشاندهنده عزم شهرداری برای ارتقای شاخص‌های درآمدی است. 

وی افزود: انتظار داریم این روند با قوت و قدرت بیشتری در ستاد مرکزی و به ویژه در سازمان‌ها ادامه یابد. 

این عضو شورا، تاکید کرد: همه سازما‌ن‌های شهرداری  باید نسبت به فعال‌سازی بیش از پیش کدهای درآمدزایی خود اقدام کنند. . 

این مسئول پیگیری لایحه‌ای در مجلس شورای اسلامی در خصوص درآمدهای پایدار را مورد توجه قرار داد و اذعان کرد: در حال حاضر کدهایی همچون: نوسازی، اصناف، عوارض خودرو، ارزش افزوده و پسماند را از جمله کدهای درآمدی پایداری دانست که شهرداری کرج می‌تواند با پیگیری بیشتر از طریق آنها نسبت به جذب  درآمد اقدام کند. 

نایب رئیس شورای شهر کرج به بازنگری شیوه نامه سرمایه‌‌گذاری به عنوان یکی از ابزارهای جذب مشارکت و درآمد شهرداری اشاره کرد و ادامه داد: تهیه این شیوه نامه می‌تواند به جذب  و افزایش رغبت سرمایه‌گذاران و مالکان برای مشارکت با شهرداری منجر شود.

 


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.