البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۳/۰۲/۰۲
X

زیرساخت مسکن مهر در البرز مناسب با بارگذاری جمعیت نیست

استاندار البرز گفت: مسکن های مهر در البرز فاقد زیرساخت مناسب با بارگذاری جمعیت هستند بنابراین باید بنیان ها را نشانه بگیریم و موضوعاتی همچون تامین آب، برق، نظافت، امنیت و خدمات در حوزه های مختلف را رسیدگی کنیم.


به گزارش البرز نیوز از البرز، مجتبی عبداللهی در جلسه رسیدگی به مشکلات شهرک مسکن مهر ابریشم که در سالن جلسات حوزه استاندار برگزار شد، اظهار داشت: بارها از وضعیت مسکن مهر ابریشم به صورت میدانی دیدن کرده ام.

وی ادامه داد: متاسفانه وضعیت خدمات رسانی به اهالی این شهرک قابل قبول نیست و باید کیفیت بیشتری داشته باشند.

عبداللهی گفت: در دیداری که با ساکنان این شهرک داشتم، مطالبات بحقی داشتند از این رو جلسه ای تخصصی برای احصا و بررسی مشکلات با حضور مسئولان مربوطه تشکیل دادیم.

عبداللهی افزود: اکنون نیز جمعی از ساکنان را دعوت کردیم که موارد خود را مطرح کنند تا مدیران راهکار عملیاتی برای حل آنها ارائه دهند.

وی گفت: مردم لایق بهترین خدمات رسانی هستند از این رو با اهتمام ویژه ای درصدد نیل به این هدف بویژه در مسکن های مهر استان هستیم.

استاندار البرز افزود: مسکن های مهر در البرز فاقد زیرساخت مناسب با بارگذاری جمعیت هستند بنابراین باید بنیان ها را نشانه بگیریم و موضوعاتی همچون تامین آب، برق، نظافت، امنیت و خدمات در حوزه های مختلف را رسیدگی کنیم.


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.