البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۲/۰۹/۲۰
X

رتبه نخست البرز در پرداخت تسهیلات رونق تولید/ تحقق ۹۰ درصدی مصوبات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید

رئیس صمت البرز گفت: از ابتدای امسال و در قالب مصوبات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان، تاکنون ۱۹ هزار ۲۰۲ میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید به واحدهای صنعتی البرز پرداخت شده است و استان البرز در این شاخص رتبه اول کشوری را به خود اختصاص داده است.


به گزارش البرز نیوز از البرز، رامین ربیعی در شصت و هفتمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان اعلام کرد: در این مدت از مجموع 217 مصوبه پرداخت تسهیلات رونق تولید، 153 مورد عملیاتی شده و تسهیلات درخواستی واحدهای صنعتی استان با همکاری مناسب بانک های عامل‌ پرداخت شده است.

وی ادامه داد: از ابتدای امسال و در قالب تسهیلات نوسازی و بازسازی نیز ۲۰ مصوبه‌ در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان البرز داشته ایم که 6 مصوبه به ارزش ریالی بالغ بر 377 میلیارد ریال عملیاتی شده است.

ربیعی تصریح کرد: در این مدت، ۴۰۹ پرونده در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان مطرح و ۴۵۳ مصوبه نیز به تصویب اعضا رسیده است.

وی اضافه کرد: از ابتدای سال ۱۴۰۰، بیش از ۹۰ درصد مصوبات کارگروه تسهیل در چارچوب ۴۰۹ مصوبه عملیاتی شده و حدود ۱۰ درصد مصوبات نیز در دست اقدام و در حال پیگیری از سوی دبیرخانه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان است.

رئیس صمت استان البرز اعلام کرد: حدود ۶۴ درصد مصوبات در خصوص مسائل بانکی اعم از درخواست سرمایه در گردش، سرمایه ثابت و استمهال بوده است.

وی ادامه داد: از ابتدای امسال، حدود ۵ درصد مصوبات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان البرز در حوزه تامین اجتماعی، ۶ درصد در امور مالیاتی و ۲۵ درصد نیز در سایر موارد بوده است.


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.