البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۲/۰۹/۱۰
X

رایزنی های استاندار البرز برای رشد صادرات البرز کلید خورد

نماینده عالی دولت در استان البرز با نماینده ویژه جمهوری اسلامی ایران در افغانستان در خصوص توسعه صادرات البرز دیدار و گفت و گو کرد.


به گزارش البرز نیوز از البرز، مجتبی عبداللهی در دیدار با حسن کاظمی قمی نماینده ویژه جمهوری اسلامی ایران در امور افغانستان با اشاره به ظرفیت های کم نظیر البرز در تولید و صادرات به ضرورت توسعه تجارت استان با توجه به توانمندی های موجود تاکید کرد.

وی افزود: البرز بیش از ۳ هزار و ۳۰۰ واحد تولیدی و صنعتی دارد که از این تعداد بیش از ۱۵۰ واحد، برند ملی هستند و تولیدات این استان در زمینه های مختلف بویژه غذایی، قطعات خودرو، دارویی، باغی، کشاورزی و صیفی کاری، دارای کیفیت بالایی هستند که به طور قطع در صادرات موفق خواهند بود.

عبداللهی گفت: باید نسبت به معرفی این محصولات و ایجاد بسترهای ارتباطی با سایر کشور ها بویژه کشورهای همسایه تلاش بیشتری داشته باشیم.

وی افزود: البته ضرورت دارد که صادرکنندگان نیز درصدد ارائه بهترین کیفیت کالا و ثبات و تداوم این امر، افزایش جذابیت های بصری و نگهداری بخصوص بسته بندی، اقدام کنند.

استاندار البرز گفت: همچنین درصدد هستیم که با توسعه خدمات کارگو فرودگاه پیام در البرز بستر لازم را برای تسریع در ارسال کالاها فراهم کنیم.

وی از نماینده ویژه جمهوری اسلامی ایران در امور افغانستان خواست که در راستای کیفیت بخشی به این روابط در افغانستان و بسترسازی برای توسعه صادرات محصولات ایرانی به این کشور همراهی لازم را داشته باشد.

قمی نیز در این دیدار با اشاره به ارتباطات دیرینه خود با عبداللهی استاندار البرز گفت که همراهی لازم را برای تحقق اهداف توسعه ای البرز بویژه در حوزه صادرات خواهد داشت.


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.