البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۲/۰۹/۲۰
X

راهیابی ۳۹۳ پرونده به مرحله داوری جشنواره امتنان استان البرز

مدیرکل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان البرز از راهیابی ۳۹۳ پرونده به مرحله داوری جشنواره امتنان از کارگران، گروه های کار و واحدهای نمونه استان به مرحله ارزیابی و داوری برای انتخاب گزینه های نهایی خبر داد.


به گزارش البرز نیوز از البرز، حسین فلاح نژاد در خصوص ثبت نام نخبگان جامعه کار و تولید در جشنواره ۱۴۰۰ اظهار داشت: از مجموع ثبت نام‌های صورت گرفته در سامانه الکترونیکی  معرفی شده وزارت تعاون، کارورفاه اجتماعی تعداد  328 نفر کارگر، سی گروه کار و 35 واحد تولیدی در این جشنواره در البرز ثبت نام کرده اند.

وی بیان کرد: فرایند ثبت نام جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید استان البرز از ۲۶ مهر آغاز شده و تا ۱۵ آذر ماه سالجاری  از طریق سایت اینترنتی emtenan.mcls.gov.ir انجام پذیرفت.

فلاح نژاد  با اشاره به معرفی برگزیدگان جشنواره نخبگان جامعه کار و تولید استان در اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ در هفته کار و کارگر اظهار کرد : داوری مرحله استانی سی و سومین دوره جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید به اتمام رسیده است.

وی ابراز کرد: نمایندگان سازمان جهاد کشاورزی، اداره کل فنی و حرفه‌ای، سازمان صنعت، معدن و تجارت استان و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مسئولیت داوری این جشنواره را برعهده داشتند.

مدیر کل تعاون ،کارورفاه اجتماعی البرز افزود: از میان برگزیدگان استانی در حوزه کارگران، گروه های کار و واحدها تولیدی نمونه مواردی که دارای شرایط احراز رتبه کشوری گردند از سوی وزارت متبوع ارزیابی و انتخاب و در هفته کارگر بصورت ملی با حضور مسئولین کشور ی معرفی و تجلیل خواهند شد.

فلاح نژاد خاطر نشان کرد: فرهنگ‌سازی، تشویق و تقویت روحیه کار و تلاش در نیروهای مولد، متخصص، مخترع و مبتکر کشور، فراهم کردن زمینه‌های لازم برای تبادل و به اشتراک گذاری اطلاعات، تجارب، دانش و مهارت های علمی و تجربی در جامعه کار و تولید، تشویق جامعه کار و تولید به بهره گیری از الگوی ایرانی- اسلامی کار، تکریم و تجلیل از فعالان و نخبگان عرصه کار و تولید از اهداف برگزاری این جشنواره است.

جشنواره امتنان از کارگران گروههای کار و واحدهای تولیدی نمونه (نخبگان جامعه کار و تولید) همه ساله در هفته کارگر (۵ لغایت ۱۲ اردیبهشت ماه) برگزار و از برگزیدگان استانی و کشوری  جامعه کار و تولید در البرز تجلیل می‌شود.


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.