البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۲/۰۹/۲۰
X

رئیس شورای شهر کرج از روستای چنارک و بیدار چشمه بازدید کرد

رئیس شورای اسلامی شهر کرج طی درخواست اهالی روستای چنارک و بیدار چشمه با اهالی این دو روستا دیدار و در جریان مشکلات آنها قرار گرفت.


به گزارش البرز نیوز از البرز، جواد چپردار در حاشیه بازدید از روستای چنارک و بیدار چشمه که به درخواست ساکنین این محدوده صورت گرفت، اظهار کرد: هدف از این بازدید، رسیدگی به مشکلات اهالی این دو روستا و حفظ صیانت از حریم منطقه، کنترل مضاعف و ایجاد هم‌افزایی بین همه دستگاه‌ها در حفظ حریم شهر است.

رئیس شورای شهر کرج با تاکید بر جلوگیری از هرگونه سوء‌ استفاده احتمالی از حریم شهر بیان کرد: با وجود مشکلات و موانع بسیاری که در حریم وجود دارد، باید توجه ویژه ‌ای در این محدوده از شهر داشته باشیم.

رئیس شورای شهر کرج با اشاره به اینکه پتانسیل‌های بسیار بالایی برای جذب گردشگر و بهره‌مندی مردم از این فضا در حریم منطقه شش وجود دارد، اظهار داشت: این حق مردم است که بتوانند از این ظرفیت بالقوه، استثنایی و کم‌نظیر بهره‌ ببرند و با توجه به پتانسیل‌های طبیعی، باید بسترسازی‌ لازم را برای استفاده مردم و هم‌چنین گردشگران مهیا کنیم.

چپردار با در جریان قرار گرفتن مشکلات اهالی این دو روستا ابراز امیدواری کرد: بتوانیم با همکاری دستگاه قضایی، گامی در راستای حفاظت از محیط‌زیست و حقوق عامه برداریم.


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.