البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۳/۰۲/۰۲
X

حل مشکلات و موانع فعالان اقتصادی البرز تخصصی و برنامه محور دنبال می شود

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: باید از فرصت ها به نحو مطلوب بهره برداری کنیم و با وحدت رویه و خردجمعی در راستای ارتقا وضعیت اقتصادی البرز و به تبع آن کشور اقدام کنیم.


به گزارش البرز نیوز از البرز، مجتبی عبداللهی در بازدید از چند واحد تولیدی و صنعتی در شهرک صنعتی ساوجبلاغ و نشست با صنعتگران و تولید کنندگان این شهرک که روز سه شنبه صورت گرفت، ضمن تقدیر از فعالان اقتصادی استان، افزود: امید است که تولید کنندگان و صنعتگران استان همچنان توانمند به فعالیت خود ادامه دهند و توفیقات روز افزون داشته باشند.

وی ادامه داد: از شرایط سختی که بواسطه تحریم های ناجوانمردانه بر ایران اسلامی تحمیل شده آگاه هستیم و به همین دلیل است که مجاهدت های سرمایه گذاران و تولیدکنندگان بسیار قابل احترام است.

عبداللهی گفت: بر این باور هستم که باید موانع، بویژه در حوزه بروکراسی های دست و پا گیر اداری را از سر راه تولید و صنعت استان برداریم.

وی افزود: برای تسهیل و رفع موانع تولید به صورت برنامه محور و با جدیت وارد عمل شده ایم و در این مسیر توقفی نخواهیم داشت.

استاندار البرز گفت: باید از فرصت ها به نحو مطلوب بهره برداری کنیم و با وحدت رویه و خردجمعی در راستای ارتقا وضعیت اقتصادی البرز و به تبع آن کشور اقدام کنیم.

وی افزود: برای حل مشکلات و مسائل جلسات و بازدید های مستمری برگزار خواهیم کرد و طی این روابط سازنده، تلاش می کنیم که موانع را برطرف کنیم.

عبداللهی گفت: از سرمایه گذاران، تجار و در مجموع فعالان اقتصادی استان نیز انتظار داریم که برای انجام مسئولیت های اجتماعی و ارتقا زیرساخت های استان همراه تر باشند، چراکه منافع رشد و پیشرفت استان شامل حال آنها و رونق کسب و کارشان نیز می شود.


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.