البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: 2022/06/30
X

حدود ۲ هزار اشتغال همزمان با بهره برداری از پروژه های دهه فجر البرز ایجاد می شود

نماینده عالی دولت در استان البرز از افتتاح ۲۹۹ پروژه دولتی و خصوصی با اعتباری بیش از ۹ هزار و ۸۹۵ میلیارد تومان و اشتغال برای حدود ۲ هزار نفر بمناسبت دهه مبارک فجر امسال خبر داد.


به گزارش البرز نیوز از البرز، مجتبی عبداللهی با اعلام این خبر در حاشیه جلسه ویژه هماهنگی برای گرامیداشت دهه مبارک فجر، با اشاره به اینکه کمیته های مربوطه فعال شدند، افزود: همزمان با دهه فرخنده فجر و گرامیداشت این ایام با شکوه 248 پروژه دولتی با اعتبار بیش از 800 میلیارد تومان و 51 پروژه بخش خصوصی با اعتبار بیش از 9 هزار میلیارد تومان در البرز مورد بهره برداری قرار می گیرد.

وی ادامه داد: بر این اساس در مجموع بخش دولتی شهرستان های کرج ۶۲ پروژه، ساوجبلاغ ۵۰ پروژه، نظرآباد ۳۴ پروژه، فردیس ۱۹ پروژه، اشتهارد ۹ پروژه و چهارباغ ۲۴ پروژه و طالقان ۵۰ پروژه قابل افتتاح خواهند داشت.

استاندار البرز گفت: همچنین در بخش خصوصی نیز شهرستان های کرج ۵ پروژه با اشتغال برای ۱۳۷ نفر، ساوجبلاغ ۱۳ پروژه با اشتغال برای هزار و ۲۱۰ نفر، نظرآباد ۱۱ پروژه با اشتغال برای ۱۸۷ نفر، فردیس ۶ پروژه با اشتغال برای ۱۹۵ نفر، اشتهارد ۱۲ پروژه با اشتغال برای ۱۵۷ نفر، چهارباغ ۴ پروژه با اشتغال برای ۷۷ نفر در دستور افتتاح دارند.

وی افزود: اعتبارات پروژه های سال ۹۹ حدود ۲ هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان بوده و امسال رشدی بالغ بر ۴۰۰ درصد را داشته و به مبلغ بیش از ۹ هزار و ۸۹۵ میلیارد تومان رسیده است.

عبداللهی گفت: در این ایام دیدار و گفتگو چهره به چهره با مردم و حضور در منزل خانواده شهدا و ایثارگران نیز در دستور کار است.

وی افزود: همچنین با رعایت دستورالعمل های بهداشتی با توجه به شیوع سویه جدید کرونا، برای برگزاری مراسم مردمی ۲۲ بهمن ماه امسال نیز برنامه های ویژه ای تدارک دیده شده است.


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.