البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۳/۰۳/۰۱
X

جلوگیری از استفاده غیرمجاز دستفروشان از شبکه توزیع برق البرز

مانور شبانه شناسایی و قطع انشعابات غیر مجاز در البرز با هدف ایمن سازی در برابر استفاده غیرمجاز دستفروشان و سرقت انرژی از شبکه توزیع برق، برگزار شد.


به گزارش البرز نیوز و به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق البرز در راستای جلوگیری از استفاده غیرمجاز برق به ویژه تخلفات شبانه دستفروشان و وانت بارها، ضمن هماهنگی دفتر نظارت بر بهره برداری واحد بازرسی، دفتر حراست و امور محرمانه این شرکت، مانور شبانه شناسایی و قطع انشعابات غیر مجاز در استان برگزار شد.

در این مانور که با هماهنگی مراجع قضایی و حضور عوامل انتظامی و همچنین همراهی و همکاری نیروهای عملیاتی مناطق برق مذکور برگزار شد، شبکه توزیع برق در محدوده مانور، بررسی و ارزیابی شد. 

بر اساس این گزارش هفت منطقه برق شرق (محدود میدان شهید سلطانی تا پل سرحدآباد)، نظرآباد (روستای دولت آباد)، غرب (خیابان رجایی حصارک بالا)، چهارباغ، چندار، جنوب (محمدشهر و ماهدشت)، مهرشهر محدوده کمالشهر کرج ( فاز ۴ بلوار ارم) در برابر استفاده غیرمجاز دستفروشان و سرقت انرژی از شبکه توزیع برق، ایمن سازی شد.

طبق بررسی های انجام شده، ضمن شناسایی ۳۱ مورد دست فروش که از این تعداد، ۱۴ مورد از باتری خودرو جهت روشنایی، ۴ مورد از کنتور واحد تجاری و ۱۰ مورد از شبکه فشار ضعیف تغذیه می کردند و قطع ۸ مورد برق غیرمجاز شامل ۱۸۰ متر کابل و سیم غیرمجاز در محدود جاده چالوس روستای ابهرک و یک مورد کنتور دستکاری شده توسط دو دستفروش، نسبت به اصلاح درب پست، شالترهای برق، جعبه های انشعاب و پایه های روشنایی با هدف ایمن سازی در برابر استفاده غیرقانونی متخلفان از شبکه توزیع برق اقدام شد.

 


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.