البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۲/۰۹/۱۰
X

جاده کرج_چالوس لغزنده است/لزوم همراه داشتن زنجیر چرخ برای رانندگان

رئیس پلیس راه استان، گفت: با توجه به بارش برف و باران تمام راه های این استان لغزنده است و برای پیشگیری از حوادث، رانندگان باید بیشتر احتیاط کنند.


به گزارش البرز نیوز از البرز، سرهنگ رضا گودرزی با تاکید بر لغزنده بودن جاده های استان البرز، اظهار داشت: بارش ها در آزادراه ها به صورت باران و در ارتفاعات جاده “کرج – چالوس” به صورت برف پراکنده گزارش شده و در حال حاضر تمام محورهای ارتباطی استان البرز باز است و تردد در آنها جریان دارد.

این مقام انتظامی خاطر نشان کرد: باتوجه به بارش برف و لغزنده بودن جاده “کرج – چالوس” همراه داشتن زنجیر چرخ برای رانندگان الزامی است.

رئیس پلیس راه استان البرز بیان داشت: رانندگان قبل از حرکت در جاده ها از سالم بودن بخاری و برف پاک کن خودروهای خود اطمینان حاصل کنند.

سرهنگ گودرزی با اشاره به اینکه اکنون وضعیت ترافیک در راه های استان البرز روان است، افزود: رعایت فاصله با خودروی جلویی، توجه به علائم هشدار دهنده و توصیه های پلیس، همراه داشتن تجهیزات زمستانی، لباس گرم و غذای کافی از دیگر توصیه های پلیس راه به رانندگان است.

وی در ادامه بیان داشت: در محورهای کوهستانی استان از جمله جاده “کرج – چالوس” ماموران پلیس راه برای پیشگیری از حوادث احتمالی آمادگی کامل دارند.

سرهنگ گودرزی تاکید کرد: رانندگانی که قصد عبور از محورهای مختلف این استان را دارند، ضمن تجهیز خودروهای خود به وسایل ایمنی، قبل از حرکت، اطلاعات لازم در مورد وضعیت جاده ها را از پلیس راه کسب کنند.

وی همچنین از رانندگان به ویژه در آزادراه ها خواست ضمن کنترل سرعت و رعایت قوانین، در صورت وقوع هرگونه حادثه در مواقع بارندگی و مه آلود بودن هوا، چراغ های بزرگ خودروهای خود را روشن نگه دارند. 


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.