البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: 2022/06/25
X

تمدید مهلت ثبت‌نام نخستین جشنواره ایده‌های برتر اشتغالزا و کارآفرینی تا ۲۰ بهمن

مدیر اشتغال و کارآفرینی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی البرز از تمدید مهلت ثبت‌نام در نخستین جشنواره ایده‌های برتر اشتغال زا و کارآفرینی تا 20 بهمن ماه جاری خبر داد.


به گزارش البرز نیوز از البرز، ابراهیم شادمهر در خصوص اهداف این جشنواره گفت: از مهمترین اهداف این جشنواره توسعه و ترویج فرهنگ اشتغال کار آفرینی و نوآوری،شناسایی ایده های برتر اشتغال زا، تشکیل  بانک های اطلاعاتی  ایده های برتر اشتغال زا و صاحبان ایده در سراسر کشور ،توسعه و ترویج ایده پردازی، فراهم نمودن زمینه حمایت از ایده های اشتغال زا،شناخت فرصت های شغلی در مناطق و  کمک به ایجاد اشتغال پایدار کشور است.

وی در خصوص ثبت نام در این جشنواره افزود: علاقه مندان می توانند ایده های خود را  تا تاریخ 20 بهمن 1400 از طریق  سامانه  https://karafarinanebartar.mcls.gov.ir ثبت کنند.

شادمهر محور عناوین  ایده‌های مورد قبول برای شرکت در این جشنواره را نام برده و گفت: ایده های ارائه شده باید بصورت یک مدل یا الگوی اشتغال زا در یک منطقه خاص ویا در سطح ملی با موضوعاتی مانند اشتغالزایی وکارآفرینی،اشتغالزایی جوانان وفارغ التحصیلان،اشتغال روستایی،اشتغال در مناطق کمتر برخوردار،اشتغال  زنان سرپرست خانوار، معلولین،معتادان بهبود یافته ، زندانیان آزاد شده ،اشتغال مرتبط با محیط زیست یا کارآفرینی سبز و اشتغال در منطقه ویژه اقتصادی مکران است.

مدیر امور اشتغال وکارآفرینی اداره کل تعاون کار استان ادامه داد : به ایده‌های برتر جوایزی اهدا خواهد شد ، اولین و مهم ترین جایزه این است که آن ایده عملیاتی شودو در این راستا، تسهیلات و مجوزهای لازم در اختیار فرد قرار می گیرد و یک مشاور یا مربی(منتور) با ایده دهنده همراه می شود تا با موفقیت بتواند ایده ی خود را عملی کند همچنین برخی از ایده‌ها که با رویکرد تعاونی مطرح شوند نیز این ایده‌ها اولویت دارند و امتیاز ویژه ای خواهند گرفت.

وی خاطرنشان کرد: علاقه مندان در استان البرز می توانند در خصوص دریافت اطلاعات بیشتر از جشنواره  با دبیرخانه استان در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز  به شماره تلفن 32128000 داخلی 458 واحد توسعه کارآفرینی تماس حاصل کنند.

 


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.