البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۱/۰۹/۰۹
X

تشریح جزئیات پروژه‌های آماده بهره‌برداری شهرداری در دهه فجر ۱۴۰۰

شهردار کرج گفت: بیشتر پروژه‌های آماده بهره برداری در دهه فجر سال جاری در حوزه عمرانی و ترافیک هستند.


به گزارش البرز نیوز از البرز، مصطفی سعیدی سیرائی به پروژه‌های قابل‌ بهره‌برداری مدیریت شهری در دهه فجر اشاره کرد و اظهار داشت: با توجه به اهمیت باز شدن گره‌های ترافیکی شهر و فراهم آوردن رفاه حال شهروندان در این زمینه، این پروژه‌ها بیشتر در حوزه عمرانی و ترافیک هستند.

وی در تشریح پروژه‌های قابل‌ بهره‌برداری در ایام بهمن‌ماه سال جاری، از خرید، نصب و راه‌اندازی عملیاتی سیستم ثبت تخلف راداری ثابت یاد کرد و گفت: در این پروژه دو سامانه شامل چهار دوربین نظارتی راه‌اندازی می‌شود.

شهردار کرج با بیان اینکه پارک حاشیه‌ای خودروها در برخی خیابان‌ها که عرض کمتری دارند، موجب ایجاد ترافیک می‌شود، از بهره‌برداری سه سامانه سیار پلاک خوان به‌صورت خرید خدمات برای ثبت تخلفات مربوط به پارک حاشیه‌ای خبر داد و افزود: با افتتاح این پروژه در دهه فجر امسال، این سامانه‌های سیار، سطح شهر را پوشش خواهند داد.

وی با عنوان افزایش تردد در نقاط مرکزی شهر به اقدام مدیریت شهری برای کنترل ترافیک در این نقاط در ساعات پیک ترافیک اشاره کرد و گفت: دو پروژه هوشمند سازی تقاطع مولانا – بهارستان و تقاطع کنارگذر شورا – بهشتی نیز در صف بهره‌برداری طی ایام دهه فجر قرار گرفتند.

بهره‌برداری از اجرای فاز اول پروژه پیاده راه آزادی از دیگر پروژه‌های قابل‌افتتاح در ایام دهه فجر بود که شهردار کرج از آن نام برد و اضافه کرد: این مسیر، حدفاصل فلکه اول تا خیابان هشتم گوهردشت، فاز اول این پروژه را شامل می‌شود.

به گفته سعیدی سیرائی پروژه‌های ترافیکی به‌صورت تجمیعی بهره‌برداری می‌شود.

وی همچنین به بهره‌برداری از پارک‌های «ترافیک» به‌منظور ترویج فرهنگ ترافیک میان کودکان و جوانان اشاره کرد و اظهار داشت: در این ایام پارک دانایی هم با هدف توسعه فضای سبزبه بهره برداری می‌رسد.

شهردار کرج از بهره‌برداری تجمیعی قرائت‌خانه‌ها نیز در ایام دهه فجر خبر داد و گفت: همچنین احداث چمن مصنوعی (زمین فوتبال) باهدف توسعه فعالیت ورزش محلات نیز در این ایام محقق می‌شوند.


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.