البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۲/۰۹/۱۹
X

بهره‌برداری از شش طرح آبفای البرز در بهمن ماه

مدیر عامل آبفای البرز گفت: همزمان با دهه فجر امسال شش طرح شامل پنج طرح آبرسانی و یک ایستگاه پمپاژ فاضلاب در سطح استان البرز با صرف اعتبار ۴۷۶ میلیارد ریال آماده بهره برداری شده است.


به گزارش البرز نیوز از البرز، مهدی زاده با اعلام این خبر اظهار داشت: این طرح ها شامل احداث و بهره برداری از مخزن 5000 متر مکعبی فردیس و 2000 متر مکعبی کوهسار،طرح آبرسانی به شهر تنکمان و روستای پورکان و بالاخره حفر و تجهیز و بهره برداری از پنج حلقه چاه در شهرستان کرج است.

وی در توضیح بیشتر طرح آبرسانی به تنکمان گفت:این طرح  شامل یک مخزن 1000 متر مکعبی ، یک ایستگاه  پمپاژ و دو حلقه چاه است که مشکل افت فشار آب برای جمعیتی در حدود 5100 نفر را برطرف کرده است .

مهدی زاده خاطر نشان ساخت: این پنج طرح آبرسانی با صرف هزینه ۳۱۶ میلیارد ریال احداث  شده و جمعیتی در حدود 50 هزار نفر از ساکنان البرزی از خدمات ذخیره سازی بیشتر و  توزیع پایدار و بهینه تر آب برخوردار خواهند شد. 

وی همچنین در بخش فاضلاب از بهره برداری یک ایستگاه پمپاژ فاضلاب در مهدی آباد با ظرفیت ۲۱۰ لیتر برثانیه برای جمعیت ۲۰ هزار نفر با صرف هزینه ۱۶۰ میلیارد ریال  برای ساکنان شهرک ابریشم چهارباغ خبر داد و گفت :همزمان با اغاز دهه فجر امسال،همچنین  عملیات احداث یک مخزن  ذخیره آب با ظرفیت 5000 متر مکعب با هزینه 100 میلیارد ریال در عظیمیه آغاز خواهد


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.