البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۲/۰۹/۱۰
X

برگزاری ۶ آزمون بدو خدمت رانندگان حمل‌و‌نقل جاده‌ای در استان البرز

معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز گفت: ۶ آزمون از ابتدای سال تاکنون برای رانندگان بخش حمل‌ونقل جاده‌ای استان البرز برگزار شده است و در مجموع 437 راننده برای شرکت در این آزمون‌ها ثبت‌نام کرده‌اند.


به گزارش البرز نیوز از البرز، رحمان شجاعی به برگزاری کلاس‌های آموزشی برای رانندگان استان اشاره و اظهار کرد: رانندگانی که می‌خواهند در حوزه حمل‌ونقل جاده‌ای فعالیت کنند باید در زمان درخواست کارت هوشمند دوره‌های آموزشی مربوط به حوزه حمل‌ونقل عمومی را طی کنند.

وی با بیان اینکه این دوره‌های آموزشی شامل دوره‌های آموزش بدو خدمت باری، مسافری و حمل‌ونقل مواد خطرناک است و به صورت حضوری برای رانندگان برگزار می‌شود، افزود: البته در دو سال گذشته به دلیل شیوع بیماری کرونا اکثر کلاس‌ها به صورت مجازی برگزار شده است.

این مسئول با توضیح اینکه از ابتدای سال تاکنون ۶ آزمون برای رانندگان البرزی برگزار شده است، ادامه داد: از مجموع ۴۳۷ نفرثبت‌نام کننده، 398 نفر در حوزه حمل و نقل باری، 28 نفر حمل و نقل مسافری و 11 نفر نیز در آزمون بخش حمل مواد خطرناک شرکت کردند.

شجاعی تصریح کرد: از این تعداد شرکت‌کننده، 198 نفر در بخش حمل و نقل باری و هشت نفر در بخش مسافری نمره قبولی را کسب کردند و متاسفانه در بخش حمل مواد خطرناک هیچ‌ راننده‌ای نتوانست نمره قبولی را کسب کند.

وی در ادامه به آموزش پرسنل اداره‌کل راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای البرز اشاره کرد و گفت: آموزش پرسنل براساس نیازسنجی، تصویب و ابلاغ دوره از سوی مرکز آموزش سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای به استان‌ها ابلاغ می‌شود که براساس تقویم آموزشی امسال 50 دوره عمومی و تخصصی برای پرسنل برگزار خواهد شد.

معاون توسعه مدیریت و منابع اداره‌کل راهداری و حمل نقل جاده‌ای البرز گفت: طبق برنامه‌ریزی انجام شده برگزاری کلاس‌ها تا پایان سال ادامه دارد و به منظور حفظ سلامت پرسنل اکثر کلاس‌ها به صورت مجازی برگزار می‌شود.


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.