البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۲/۰۹/۱۰
X

برگزاری انتخابات ھیأت مدیره خانه صنعت، معدن و تجارت استان البرز

انتخابات هیأت مدیره خانه صنعت معدن و تجارت استان البرز با حضور رؤسای انجمن های همگن صنعتی استان برگزار شد.


به گزارش البرز نیوز از البرز، انتخابات هیأت مدیره خانه صنعت معدن و تجارت استان البرز با حضور انجمن های همگن صنعتی استان در سالن جلسات صمت البرز برگزار شد.

این انتخابات با هدف تقویت تشکل‌های این حوزه و در راستای کمک به توسعه و بهبود جایگاه خانه صنعت، معدن و تجارت در اقتصاد استان برگزار گردید.

در این انتخابات رضارضایی، پدرام مهدی زاده، علی رنجبر، مهدی کیهانی و سید فریبرز حسینی با کسب بیشترین آراء به عنوان اعضای هیأت مدیره و محبت، رضوی و چیت ساز به عنوان اعضای علی البدل و بهروز منصور بازرس و  زبردست بازرس علی البدل انتخاب شدند.

همچنین رضا رضایی به عنوان رئیس هیأت مدیره، مهدی کیهانی به عنوان نائب رئیس هیأت مدیره و پدرام مهدی زاده به عنوان خزانه دار انتخاب شدند.

تاکنون ۱۳ انجمن صنایع همگن در بخش های مختلف تولیدی استان شامل انجمن های صنایع همگن ماکارونی، شوینده آرایشی و بهداشتی، قطعه سازان خودرو، بتن آماده و محصولات بتنی، نساجی پوشاک و چرم، سلولزی، گوشت و فرآورده های گوشتی، آسانسور و پله برقی، پلاستیک، آرد و سیلو، الکترونیک و برق، سازه های فلزی و صنایع همگن شن و ماسه با مشارکت داوطلبانه مدیران و واحد های تولیدی استان تشکیل شده است.


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.