البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۲/۰۹/۲۰
X

با همکاری دستگاه های استانی و ملی، پیام به قطب اقتصاد دیجیتال کشور تبدیل می شود

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام گفت: با توجه به رویکرد مثبت و همکاری های وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و از سوی دیگر استاندار البرز روند تبدیل شدن پیام به یکی ازقطب های مهم اقتصاد دیجیتال در کشور و شکوفا شدن هر چه بیشترظرفیت های این منطقه، سرعت خواهد یافت.


به گزارش البرز نیوز از البرز، نادر ثناگو مطلق با اشاره به دیدار اخیر وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و استاندار البرز درخصوص بهره گیری و ارتقای هر چه بیشتر ظرفیت های این منطقه اظهار داشت: یکی از موارد تاکیدی وزیر در این نشست تبدیل شدن پیام به یکی از قطب های مهم اقتصاد دیجیتال کشور بود که این مهم با همکاری دستگاه های استانی تسریع خواهد یافت.

وی اضافه کرد: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در سفری که در هفته گذشته به این منطقه داشته بر این باور بود که پیام از ظرفیت های بسیاری برخوردار است که برای شکوفا شدن هر چه بیشتر این پتانسیل ها، ظرفیت های استانی نیز باید پای کار آمده تا بتوان علاوه بر راه انداختن یکی از قطب های مهم اقتصاد دیجیتال کشور در پیام، شاهد رونق تولید و رشد اشتغالزایی در آن نیز باشیم.

ثناگو مطلق تصریح کرد: این در حالی است که استاندار البرز نیز بر این مهم تاکید داشت که منطقه ویژه اقتصادی پیام از ظرفیت های بالقوه بسیاری برخوردار است که بایستی این توانایی ها به صورت تخصصی مورد بهره برداری قرار گیرند.

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام ادامه داد: توجه بخش ملی و استانی به پتانسیل های موجود در این منطقه نوید بخش این مهم خواهد بود که در آینده ای نه چندان دور پیام علاوه بر تحقق اهداف و چشم اندازهای ترسیم شده که یکی از آنها تبدیل شدن به یکی از قطب های اقتصاد دیجیتال کشور است می تواند نقش خود را به عنوان یکی از بخش های مهم تولیدی و اقتصادی کشور هر چه بهتر و بیشتر ایفا کند.


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.