البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۲/۰۹/۱۹
X

بازار البرز از کالاهای اساسی اشباع است

استاندار البرز با عنوان اینکه اکنون بازار البرز از کالاهای اساسی اشباع است، گفت: دولت بدنبال هدفمند کردن ارز ترجیحی به سوی سفره های مردم است بنابراین یارانه ها و امتیازهایی که تاکنون شامل حال مردم عادی نمی شدند، به صورت ساختاریافته هدایت خواهند شد.


به گزارش البرز نیوز از البرز، مجتبی عبداللهی روز شنبه در جریان سلسله دیدارهای خود با فعالان اقتصادی این بار با مدیران فروشگاه های زنجیره ای استان دیدار و گفت و گو کرد.

وی افزود: نشست های خوبی در حوزه های مختلف اقتصادی داشته ایم و حمایت از تولید را بعنوان یکی از اساسی ترین مسئولیت های خود در دستور کار قرار داده ایم.

عبداللهی گفت: اکنون نیز طی این نشست می توانیم از نیازهای کف جامعه و نحوه عرضه کالاها و نظرات و دغدغه های مردمی آگاه شویم.

وی افزود: کالاهای اساسی مردم در بازار به میزان کافی وجود دارد و جای هیچ گونه نگرانی نیست از این رو فروشگاه های زنجیره ای می توانند با ارائه بهترین خدمات و تخفیف ها، موجبات رضایتمندی و نشاط مردم را فراهم کنند.

استاندار البرز ادامه داد: شفافیت نرخ گذاری ها، رقابت در قیمت و نحوه عرضه کالا می تواند مردم را خرسند و راضی کند.

وی گفت: برای احصا نیازهای فروشگاه های زنجیره ای و مشتریان، یکی از مدیران فروشگاه های زنجیره ای استان در جلسات ستاد تنظیم بازار حضور پیدا می کند.

عبداللهی افزود: درصدد هستیم که استقبال و نیاز های مردم در خصوص کالاهای اساسی را شناسایی کنیم و در همان راستا تولیدکنندگان را برای تامین نیازها حمایت و تشویق کنیم.

وی گفت: اکنون دولت بدنبال جراحی اقتصادی و هدفمند کردن ارز ترجیحی به سوی سفره های مردم است بنابراین یارانه ها و امتیازهایی که تاکنون شامل حال مردم عادی نمی شدند، به صورت ساختاریافته هدایت خواهند شد.


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.