البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۳/۰۲/۰۴
X

افتخار آفرینی کارگران ورزشکار البرزی در مسابقات قهرمانی کارگران کشور

رئیس هیأت ورزشی کارگران استان البرز در مسابقات قهرمانی کارگران کشور در آذرماه سال‌جاری خبر داد.


به گزارش البرز نیوز از البرز؛ خلیل عبدالهی در خصوص این دوره از مسابقات ورزشی کارگران کشور اظهار داشت: استان البرز در مسابقات ورزشی کارگران ویژه گرامیداشت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی موفق به کسب مدال و عناوین برتر کشوری در رشته های مختلف ورزشی شد.

وی با اعلام نتایج این مسابقات افزود: در بخش مردان در رشته دو میدانی در رشته دوی ۴۰۰ متر بالای ۴۰ سال روح اله محمدی از البرز موفق به کسب مقام اول این رشته شد و همچنین در دوی ۱۰۰ متر آرتین ارشادی نیز مقام سوم را کسب کرد.

عبدالهی ادامه داد: در رشته پرتاب نیزه نیز یونس یوسف وند از البرز موفق به کسب مقام اول و همچنین در رشته دوی ۴ در ۱۰۰ امدادی نیز استان البرز موفق به کسب مقام سوم شد.

رئیس هیات ورزشی کارگران استان البرز در ادامه سخنان خود گفت: تیم دو میدانی استان البرز نیز در کشور در رده تیمی به مقام دوم و نائب قهرمانی مسابقات کشوری نائل شد.

وی اضافه کرد: در رشته تیراندازی با تپانچه بادی آقایان، استان البرز موفق به کسب مقام اول تیمی در کشور شد.

عبدالهی در خصوص مقام ها و کسب مدال های بانوان کارگر ورزشکار البرزی در این دوره از مسابقات در کشور خاطر نشان کرد: در مسابقات دو میدانی بانوان کارگر در رشته دوی 400 متر طیبه احمدی موفق به کسب مقام دوم، در رشته دوی 800 متر حدیثه امیرپور موفق به کسب رتبه سوم شدند و در دوی 5000 متر بانوان مهتاب فخرایی از استان البرز مقام اول ومدال طلای این دوره از رقابت ها را کسب کرد.

وی ادامه داد: در رشته  دوی میدانی 4 در 100 متر امدادی بانوان در رده تیمی، استان البرز موفق به کسب مقام سوم تیمی کشور در بخش بانوان شد.

این دوره از مسابقات قهرمانی کارگران کشور به میزبانی استان های خراسان شمالی، خراسان رضوی و قزوین انجام شد.

 


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.