البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۳/۰۲/۰۲
X

اعطای تسهیلات ویژه برای احیای بافت فرسوده کرج

نایب رئیس شورای شهر کرج با تاکید بر اهمیت احیای بافت فرسوده، گفت: به منظور تحقق این مهم، مدیریت شهری کرج اعطای تسهیلات ویژه صدور پروانه در بافت فرسوده را در دستور کار خود قرار داده است.


به گزارش البرز نیوز از البرز، علیرضا رحیمی با اشاره به فرصت استثنایی احیای بافت فرسوده شهر کرج در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به اینکه نگاه مدیریت شهری در احیای بافت های فرسوده شهر کرج نگاه ویژه ای است، بر همین اساس اقداماتی را برای ترغیب ساکنان بافت های فرسوده و سرمایه گذاران در برنامه های سال آینده خود پیش بینی کرده است.

دبیر کمیسیون شهرسازی شورای اسلامی شهر در تشریح تسهیلات در نظر گرفته شده برای صدور پروانه در بافت فرسوده به صدور پروانه ساختمانی در املاک بافت فرسوده با ۶۰ درصد تخفیف اشاره کرد.

نماینده مردم در ششمین دوره شورای شهر همچنین از تصویب تخفیف تا ۹۰ درصدی برای تجمیع در بافت های فرسوده به عنوان دیگر تسهیلات در نظر گرفته شده جهت صدور پروانه برای بافت فرسوده یاد کرد و افزود: در این مورد به ازای هر قطعه تجمیع 10 درصد تخفیف مازاد در نظر گرفته می‌شود.

وی افزود: تصویب اعمال ۲۰ درصد تخفیف به قیمت های منطقه بندی و ۵۰درصد تخفیف به احداث پارکینگ از دیگر مزایایی است که شورای اسلامی شهر کرج برای ساکنان بافت های فرسوده در راستای احیای این بافت ها مصوب کرد.


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.