البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۲/۰۹/۲۰
X

اشتغال معتادان متجاهر پس از ترک اعتیاد در مراکز صنعتی و تولیدی

فرماندار شهرستان ساوجبلاغ از آمادگی راه اندازی مرکز نگهداری بانوان معتاد متجاهر ، هماهنگی بیمارستان معین برای پذیرش و درمان بیماران مرکز خبر داد و گفت: با هماهنگی هایی که از طریق فنی وحرفه ای شهرستان و تعدادی از کارفرمایان خیر انجام شده، پس از ترک اعتیاد معتادین متجاهر در مراکز نگهداری، امکان جذب آنان در مراکز صنعتی و تولیدی فراهم خواهد شد.


به گزارش البرز نیوز از البرز، دومین جلسه شورای فرعی هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان ساوجبلاغ در راستای هماهنگی و برنامه ریزی برای راه اندازی کمپ ماده 16 و جمع آوری معتادین متجاهر به ریاست مهدی مهرور فرماندار شهرستان ساوجبلاغ و با حضوردادستان عمومی و انقلاب شهرستان، فرماندهی انتظامی شهرستان، شهرداران ،بخشداران، نمایندگان شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان البرز و دیگر اعضای جلسه برگزار شد.

مهرور با تاکید بر همکاری و هماهنگی تمام دستگاههای شهرستانی گفت: دستورات استاندار البرز در خصوص برگزاری این جلسه و پیگیری مصوبات آن تا حصول نتایج، فصل الخطاب ما و لازم الاجرا است و باید همه سازمان ها در مبارزه با عرضه مواد مخدر و راه اندازی مرکزجمع آوری معتادین متجاهر در شهرستان ساوجبلاغ تلاش و پیگیری کند.

وی افزود: پس از بازدید و تایید اماکن مشخص شده ، مرکز جمع آوری و نگهداری از معتادین متجاهر به فوریت توسط دستگاه های مربوطه راه اندازی می گردد. 

فرماندار شهرستان ساوجبلاغ در ادامه گفت: ارائه راهکارها و پیشنهادات فرهنگی در بحث مقابله با مواد مخدر بسیار موثر است و بایستی از این ظرفیت مهم در این بخش استفاده مناسب شود.

مهرور همچنین از آمادگی راه اندازی مرکز نگهداری بانوان معتاد متجاهر ، هماهنگی بیمارستان معین برای پذیرش و درمان بیماران مرکز خبر داد و افزود: با هماهنگی هایی که از طریق فنی وحرفه ای شهرستان و تعدادی از کارفرمایان خیر انجام شده، پس از ترک اعتیاد معتادین متجاهر  در مراکز نگهداری، امکان جذب آنان در مراکز صنعتی و تولیدی فراهم خواهد شد.


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.