البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۲/۰۹/۱۹
X

استان ظرفیت های بسیاری در جذب بانوان در پست های مدیریتی دارد

استاندار البرز با عنوان اینکه استان ظرفیت های بسیاری در خصوص جذب بانوان در پست های مدیریتی دارد، گفت: بانوان استان باید در قرارگاه های اجتماعی سراسر استان نقش آفرینی کنند و با پیشنهاد تشکیل قرارگاه بانوان و خانواده نیز موافق هستم.


به گزارش البرز نیوز از البرز، مجتبی عبداللهی در جلسه شورای مشورتی بانوان استان که عصر روز سه شنبه در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد، با اشاره به اینکه این نشست به دلیل اهمیت بانوان به عنوان نیمی از جمعیت استان تشکیل شد، اظهار کرد: بانوان رکن اساسی شکل گیری فرهنگ، تربیت و ترویج سبک زندگی ایرانی اسلامی هستند.

وی ادامه داد: بر این باور هستم  یک جامعه سعادتمند و موفق مستلزم حضور فعال بانوان در خانواده و اجتماع است.

وی افزود: جای خرسندی دارد که استان البرز بانوان توانمند و فرهیخته ای را دل خود جای داده که در عرصه های مختلف فعال و موثر هستند.

استاندار البرز گفت: به طور قطع تمامی موضوعات مطروحه در این نشست طبقه بندی و اولویت بندی می شوند تا در تصمیم سازی های استان مد نظر قرار گیرند.

وی افزود: بسیاری از  آسیب ها و مشکلات البرز را می توانیم در سایه خرد جمعی و هم افزایی، انسجام و وحدت با استفاده از ظرفیت های داخل استان حل کنیم.

عبداللهی گفت: در ابتدا باید به منظومه فکری واحد برسیم و پس از احصا موضوعات به اقدام برای حل مشکلات بپردازیم.

وی افزود: یکی از مطالبات استان تدوین سند جامع آمایش سرزمین است که این سند تهیه شده ولی به باور صاحب نظران به بررسی نیاز دارد از این رو درصدد هستیم با استفاده از ظرفیت دانشگاه های استان نسبت به بازنگری علمی و پژوهشی سند اقدام کنیم.

استاندار البرز گفت: همچنین می توانیم از ظرفیت دانشگاه های استان برای احصا دقیق موضوعات حوزه بانوان استان استفاده کنیم و افق مشخصی برای برنامه های آینده ترسیم کنیم.

وی افزود: بانوان استان باید در قرارگاه های اجتماعی سراسر استان نقش آفرینی کنند و با پیشنهاد تشکیل قرارگاه بانوان و خانواده نیز موافق هستم.

عبداللهی گفت: استان ظرفیت های بسیاری در خصوص جذب بانوان در پست های مدیریتی دارد که باید استفاده شود.

وی با تاکید بر تداوم و استمرار این جلسات، افزود: امید است با اقدامات و تصمیمات این سلسله نشست های در ابعاد مختلف استان با حضور فعال بانوان شاهد تحول باشیم و فعالیت بانوان در البرز الگوی سایر استان ها شود.

 


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.