البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۲/۰۹/۲۰
X

استان بانوان توانمندی دارد که باید در پست های مناسب از آنها بهره برداری شود

استاندار البرز با عنوان اینکه بانوان توانمند و فرهیخته استان باید در پست های مناسب فعالیت کنند، گفت: بانوان رکن اصلی تعالی جامعه و ترویج سبک زندگی ایرانی اسلامی و حجاب و عفاف هستند که باید از این ظرفیت در خانواده و اجتماع استفاده کرد.


به گزارش البرز نیوز از البرز، مجتبی عبداللهی در جلسه شورای معاونین و فرمانداران که روز چهارشنبه در سالن جلسات استانداری برگزار شد، اظهار داشت: از وضعیت معیشت کارکنان و پرسنل استانداری و فرمانداری ها با خبر هستم و در راستای ارتقا وضعیت موجود از هیچ تلاشی دریغ نخواهم کرد.

وی ادامه داد: مسئولان مربوطه باید از هم اکنون برای پیشگیری از مشکلات حوزه برق در تابستان چاره اندیشی کنند و شهرک های صنعتی استان نیز ایجاد و راه اندازی کارخانه های سی اچ پی را در برنامه داشته باشند.

عبداللهی گفت: فرمانداران با جدیت و برنامه محور درصدد احیای روستاها و بازگشت خانواده ها به روستا اقدام کنند چراکه به هیچ وجه هیچ روستایی نباید تخلیه شود.

وی افزود: همچنین برای رونق اقتصادی روستاها باید گردشگری و ایجاد بسترهای بومگردی فعال شود.

استاندار البرز گفت: اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا و دهیاران باید با حساسیت ویژه ای برای اشراف و آگاهی از مسئولیت های خود، آموزش ببینند.

وی افزود: ضرورت دارد مسئولان مربوطه در خصوص روند امور دهیاری ها و شوراها نظارت داشته باشند و زمینه های بروز تخلف را از بین ببرند.

عبداللهی گفت: فرمانداران در خصوص موضوعات حوزه تحت امر خود اشراف کامل داشته باشند و با نظارت لحظه ای، اجازه ندهند که مشکلات و اتفاقات غافلگیرشان کند.

وی افزود: باید در تمامی زمینه ها سرآمد باشیم و مردم تحول اساسی در امور و روند خدمات رسانی را حس کنند.

استاندار البرز گفت: فرمانداران ملاقات های مردمی را حتما در دستور کار داشته باشند و برگزاری این جلسه را در دستگاه های اجرایی حوزه خود نظارت کنند.

وی افزود: جلسه شورای مشورتی بانوان برگزار شد و بانوان حاضر در جلسه گزارش های بسیار خوبی از موضوعات و دغدغه های استان مطرح کردند از این رو باید مسائل به صورت طبقه بندی شده به فرمانداران ابلاغ شود و رسیدگی به آنها در دستور کار قرار گیرد.

عبداللهی گفت: البرز بانوان توانمند و فرهیخته ای دارد که باید در پست های مناسب از آنها بهره برداری شود.

وی افزود: بانوان رکن اصلی تعالی جامعه و ترویج سبک زندگی ایرانی اسلامی و حجاب و عفاف هستند که باید از این ظرفیت در خانواده و اجتماع استفاده کرد.

استاندار البرز گفت: می توان با ایجاد کارگاه های آموزشی و توانمند کردن بانوان، شرایط لازم را برای شکوفایی این ظرفیت فراهم کرد و به رشد جامعه کمک کرد.

وی افزود: ضرورت دارد فرهنگ نذر وقت در جامعه رواج بیشتری داشته باشد و در این زمینه بانوانی که در حوزه های حقوقی، پزشکی، روانشناسی و… فعال هستند می توانند به مردم کمک شایان توجهی داشته باشند.


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.