البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: 2022/09/28
X

۲۶۱ بنگاه اقتصادی جذب منطقه ویژه اقتصادی پیام شدند

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام با اشاره به استقبال سرمایه گذاران برای استقرار در این منطقه گفت: ۲۶۱ بنگاه اقتصادی در این منطقه جذب شدند که بنا داریم با توسعه زیر ساخت ها زمینه را برای استقرار واحدهای تولیدی و صنعتی بیشتر فراهم کنیم.


به گزارش البرز نیوز از البرز، نادر ثناگو مطلق با بیان اینکه بخش زیادی از واحدهای جذب شده در این منطقه مرتبط با حوزه آی.سی.تی است اظهار داشت: با توجه به برنامه های صورت گرفته مبنی بر تبدیل پیام به قطب اقتصاد دیجیتال کشور اولویت استقرار واحدهای تولیدی و صنعتی در این منطقه با واحدهای مرتبط با صنایع آی.سی.تی و آی.تی و فناوری های نوین است.

وی خاطر نشان کرد: با استقرار این تعداد واحد تولیدی و صنعتی در منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی زمینه اشتغال حدود پنج هزار و ۵۶۵ نفر در این منطقه فراهم خواهد شد.

ثناگو مطلق در ادامه با بیان اینکه بخشی از این واحدها فعالیت خود را آغاز و مابقی نیز در حال استقرار هستند تاکید کرد: امروز این فرصت در منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام فراهم شده که واحدهای دانش بنیان و کارآفرین بتوانند با بهره گیری از ظرفیت های این منطقه واحدهای خود را با هدف رونق تولیدات داخلی و افزایش اشتغال راه اندازی کنند.

وی ادامه داد: همچنین با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر حمایت از تولیدات داخلی، منطقه نیز این آمادگی را دارد تا با حمایت از این واحدهای تولیدی زمینه استقرار آنها را تسریع بخشیده و نقش خود را در راستای مانع زدایی و پشتیبانی از تولید عملی کند

 


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.