البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۲/۰۳/۱۷
X

پارکرود، قطار شهری و بزرگراه شمالی پروژه های راهبردی کرج در سال ۱۴۰۱ هستند

عضو شورای شهر کرج از پاکرود، قطار شهری و بزرگراه شمالی به عنوان پروژه های راهبردی سال ۱۴۰۱ مدیریت شهری این کلانشهر یاد کرد که در بودجه مصوب نیز مورد توجه قرار گرفته اند.


به گزارش البرز نیوز از البرز، علی ذبیحی در پیام نوروزی خود گفت: در تصویب بودجه ۱۴۰۱ شهرداری کرج به سه محور توجه ویژه گردیده است که یکی از آنها قطار شهری است و بی شک تکمیل آن می تواند تاثیر مثبتی بر حمل و نقل شهری داشته باشد.

عضو پارلمان شهری کرج ادامه داد: پروژه بزرگراه شمالی نیز با تمام اتفاقاتی که برای آن افتاده، فرصت خوبی برای شهر ایجاده کرده که می توانیم از آن بهره زیادی ببریم و در سال آینده جزو اولویت های مدیریت شهری کرج به شمار می رود.

ذبیحی در ادامه از پارکرود که اواخر سال گذشته در اراضی آزادسازی حاشیه رودخانه کرج کلنگ زنی شده، به عنوان نقطه قوت عملکردِ سال ۱۴۰۱ مدیریت شهری این کلانشهر یاد و خاطر نشان کرد: ایجاد درآمد پایدار، حضور گردشگران و استفاده شهروندان از زیبایی های آن از مزایای این پروژه گردشگری است که سال آینده به بهره برداری می رسد.

عضو شورای  شهر کرج در پایان با بیان اینکه بارگذاری اراضی سطح شهر به عنوان فرصتی جهت ایجاد منابع پایدار درآمدی در تباصر بودجه ۱۴۰۱ مورد توجه و تاکید قرار گرفته است، خاطر نشان کرد: جلوگیری از خام فروشی از سیاست های راهبردی دوره کنونی شورای شهر است که با جدیت دنبال می شود.

 


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.