البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۱/۱۱/۱۸
X

نگاه ویژه به سبزبانان و پاکبانان کرج در بودجه ۱۴۰۱

شهردار کرج گفت: در بودجه سال ۱۴۰۱ با تخصیص ردیف‌های اعتباری برای سبزبانان و پاکبانان، اگر مشکلاتی در پرداخت حقوق و مزایا وجود داشته باشد، سال آینده حل می شود.


به گزارش البرز نیوز از البرز، مصطفی سعیدی سیرائی با اشاره به طرح ساماندهی و بهسازی حاشیه اتوبان که با حضور اعضای شورای شهر، مدیران دستگاه‌های مرتبط و ۷۰۰ نفر از پاکبانان و سبزبانان شهر برگزار شد، اظهار کرد: هر چند تا کنون نتوانسته‌ایم آن طور که باید و شاید از زحمات این قشر زحمت کش قدردانی کنیم ولی با حمایت ویژه شورای شهرو پیگیری‌های صورت گرفته، سعی کردیم در بودجه سال ۱۴۰۱ در مسیر حل مشکلات این عزیزان حرکت کنیم و با تخصیص ردیف‌های اعتباری، در راستای بهبود شرایط آنها گام برداریم.

شهردار کرج توضیح داد: با این اوصاف، اگر مشکلاتی در بحث پرداخت حقوق و مزایای پاکبانان و سبزبانان وجود داشته باشد، سال آینده حل خواهد شد.

این مسئول با بیان اینکه آخرین مرحله از طرح‌های جهادی شهرداری در سال جاری انجام شد، افزود: در دوازدهمین طرح جهادی، حاشیه اتوبان تهران_ قزوین، محدوده شهرک خاتم تا کمالشهر ساماندهی و بهسازی شد.

سیرائی تاکید کرد: شهرداری کرج در بهسازی حاشیه اتوبان صرفا بر حوزه خدماتی خود متمرکز نبوده و اعتقاد دارد حق همه شهروندان و مسافران است که با خاطره خوش ایران کوچک را ترک کنند یا وارد این کلانشهر شوند.

وی اضافه کرد: در اجرای طرح‌های جهادی سعی شده مشکلی از مشکلات شهروندان در مناطق دهگانه مرتفع شود و چندگام به جلب رضایت آنها نزدیک شویم.

وی گفت:  در راستای اجرای طرح جهادی پاکسازی بستر و حاشیه رودخانه کرج هم اقدامات خوبی انجام شده و به زودی شهروندان از نتایج آن بهره مند می‌شوند.


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.