البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۱/۱۱/۱۷
X

نشست مدیر صندوق بیمه استان البرز با مشاور عالی استاندار و مدیر کل حوزه استانداری

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستائیان و عشایر البرز گفت: تا پایان سال ۱۴۰۰ حدود ۱۷۰۰۰ بیمه شده و ۹۵۰ مستمری بگیر وجود دارد که حدود ۴۰ درصد از بیمه شدگان استان در سه سال اخیر عضو صندوق شده اند.


به گزارش البرز نیوز از البرز در نشست هادی بشیری مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستائیان و عشایر در استان البرز و حسن محمدباقر مشاور استاندار که با هدف افزایش ضریب پوشش مشمولان استان برگزار شد ضمن بررسی وضعیت فعلی، برنامه ریزی لازم برای افزایش ضریب پوشش بیمه ای استان در دستور کار قرار گرفت.

هادی بشیری مدیر صندوق در استان ضمن معرفی صندوق، خدمات، مزایا، شرایط عضویت و … گزارشی از وضعیت بیمه شدگان، مستمری بگیران و مشمولان استان ارائه کرد و گفت:برگزاری ستاد راهبردی توسعه بیمه اجتماعی در استان و شهرستان‌ها می تواند در اطلاع رسانی به مشمولان صندوق نقش به سزایی داشته باشد.

وی افزود: تا پایان سال ۱۴۰۰ حدود ۱۷۰۰۰ بیمه شده و ۹۵۰ مستمری بگیر وجود دارد که حدود ۴۰ درصد از بیمه شدگان استان در سه سال اخیر عضو صندوق شده اند.

حسن محمد باقر مشاور عالی استاندار و مدیر کل حوزه استانداری در این نشست با اشاره به اهمیت تأمین اجتماعی و شرایط مناسب بیمه اجتماعی در این صندوق گفت: شرایط عضویت،  مبلغ حق بیمه و تعهداتی که صندوق به اعضا می دهد خیلی مطلوب است و با این شرایط باید با اطلاع رسانی افراد بیشتری را تحت پوشش قرار داد.

وی افزود : می بایست آیین نامه و دستورالعمل مربوط به ستاد راهبردی توسعه بیمه اجتماعی را بررسی و از ظرفیت آن در راستای اطلاع رسانی به افراد استفاده کرد.

مشاور عالی استاندار تاکید کرد: با انجام مکاتبات و پیگیریهای لازم از کمک فرمانداران، بخشداران، شوراهای اسلامی و دهیاران برای گسترش بیمه اجتماعی استفاده خواهیم کرد.


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.