البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۱/۰۹/۰۹
X

مسیرهای پروازی فرودگاه بین المللی پیام افزایش می یابد

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام با اشاره به فعال بودن بخش مسافری این فرودگاه گفت: افزایش مسیرهای پروازی به دیگر نقاط کشور از مبدا پیام یکی از برنامه هایی است که به صورت جدی به دنبال محقق کردن آن هستیم.


به گزارش البرز نیوز از البرز، اکبر قنبرپور در نشستی با اصغر عبدالله پور مدیر عامل شرکت هواپیمایی تابان که در پیام برگزار شد اظهار کرد: فعال بودن بخش های مسافری، کارگو و آموزشی  در منطقه ویژه اقتصادی پیام  ظرفیت منحصر به فردی  است و  کمتر منطقه ای در کشور پیدا می شود که از چنین پتانسیلی برخوردار باشد.

وی به اشاره به اینکه پروازهای مسافری از این فرودگاه به صورت هفتگی در حال انجام است گفت: هم اکنون پروازها به مقصد مشهد مقدس، اهواز  و برعکس از طریق فرودگاه بین المللی پیام در حال انجام است که مورد استقبال خوب مردم نیز  قرار گرفته است.

قنبرپور ادامه داد: بر همین اساس سیاست کلی ما بر این است که از طریق رایزنی با ایرلاین های مختلف بتوانیم مسیرهای پروازی بیشتری که مورد تقاضای مردم البرز و منطقه است، ایجاد شود.

اصغر عبدالله پور مدیرعامل شرکت هواپیمایی تابان نیز در این نشست با اشاره به ظرفیت های منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام گفت: این منطقه توان پذیرش انواع هواپیما را دارد و این امیدواری وجود دارد که پروازهای این شرکت در آینده نزدیک در پیام افزایش یابد‌.

 


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.