البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۱/۰۹/۰۵
X

متولیان، برای تقدیر از معلمان و کارگران برنامه ارائه دهند

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: از تمامی تدابیر و برنامه های که برای روز و هفته کارگر و معلم توسط متولیان امر پیش بینی شود، حمایت و استقبال می کنم.


به گزارش البرز نیوز از البرز، مجتبی عبداللهی در جلسه برنامه ریزی به مناسبت گرامیداشت ایام معلم و کارگر که در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد، ضمن تسلیت ایام عزاداری شب های قدر و گرامیداشت یاد و خاطره تمامی شهدا بویژه شهدای معلم و کارگر، افزود: معلمان باید همیشه ایام مورد تقدیر و تکریم قرار گیرند چراکه چراغ علم و دانش از وجود آنها روشن است.

وی ادامه داد: بر این اساس از آموزش و پرورش استان و تمامی مسئولان و مدیران کل انتظار می رود که برنامه ریزی دقیقی برای اقدامات ویژه جهت تکریم این قشر ارزشمند پیش بینی کنند.

عبداللهی گفت: هر کجا که نیاز باشد، حضور خواهم یافت و شخصا برای دیدار و تجلیل از معلمان عزیز در برنامه ها شرکت می کنم.

وی با اشاره به روز کارگر، افزود: چرخ تولید و صنعت کشور با توان و تلاش کارگران به گردش در می آید، آنها برای کسب روزی حلال از جان خود مایه می گذارند.

استاندار البرز گفت: باید تمهیداتی اندیشیده شود تا با هماهنگی متولیان امر در این ایام با امکانات ویژه، اوقات خوشی برای کارگران و خانواده آنها رقم بخورد.

وی افزود: ضرورت دارد طی هماهنگی های ویژه در این ایام، امکانات رفاهی و تفریحی استان با شرایط خاص برای معلمان و کارگران مهیا شود.

عبداللهی گفت: باید طرحی نو برای تقدیر از این اقشار گرانقدر جامعه داشته باشیم و امکانات سراسر استان برای این امر بسیج شود.

وی افزود: باید افراد شاخص در قشر فرهنگی و کارگری معرفی و تقدیر ویژه شوند.


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.