البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۱/۱۱/۱۷
X

لزوم هم افزایی و مشارکت مالی در راستای آزادی کارگران زندانی با جرائم غیر عمد

رئیس کمیته مسئولیت اجتماعی فدراسیون کارگران کشور پیشنهاد کرد دستگاه های متولی کارگری با هم افزایی و مشارکت مالی در آزادی کارگران زندانی با جرائم غیر عمد، اقدام کنند.


میثم اکبرپور در گفت و گو با البرز نیوز گفت: با توجه به هفته کارگر و روز جهانی کارگر و همزمانی با ماه مبارک رمضان، این فرصت ارزشمندی خواهد بود که با هم افزایی دستگاه های دولتی و غیر دولتی در راستای  آزاد سازی زندانیان جرائم غیر عمد جامعه سخت کوش کار و تلاش (کارگری)، اقدام شود.

اکبرپور افزود: همواره شنیده ها و دیده ها حاکی بر این است که در ماه مبارک رمضان  زندانیانی که جرائم غیر عمد دارند توسط خیرین و دستگاه های مرتبط با این حوزه آزاد می‌شوند که این فرایند بسیار خوشایند و ارزشمند است.

رئیس کمیته مسئولیت اجتماعی فدراسیون کارگران کشور، تصریح کرد: پیشنهاد می شود تمامی مدیران کل دستگاه های مرتبط و خصوصا مدیران کل تعاون کار رفاه اجتماعی سراسر کشور و خصوصا مقام عالی وزارت مطبوع  که متولی جامعه کارگری هستند با هم افزایی و مشارکت مالی، چراغ خانواده کارگران زندانی جرائم غیر عمد را در این ماه مبارک روشن کنند.

اکبرپور افزود: البته در این راستا می‌بایست مقدماتی را فراهم کرد تا با حمایت مدیران ادارات کل تعاون کار رفاه اجتماعی استان های سراسر کشور بستری برای اشتغالزایی و کسب درآمد نیز برای زندانیان فراهم شود.


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.