البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: 2022/09/28
X

فعالیت بازار روزهای شهرداری کرج در تعطیل رسمی ۱۳ فروردین/ توزیع ۴۰۰ تن میوه دولتی

رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهر کرج از فعالیت بازار روزهای تابعه در تعطیلی رسمی سیزدهم فروردین (روز طبیعت) با هدف رفاه حال همشهریان در آستانه ماه مبارک رمضان خبر داد.


به گزارش البرز نیوز از البرز، حمید دانشی کهن با اشاره به ادامه فعالیت میادین میوه تره‌بار کرج، اظهار داشت: با پایان تعطیلات نوروزی به استقبال ماهِ بهار قرآن می رویم و با توجه به نیاز بیشتر شهروندان به خدماتِ بازار روزهای محلات جهت خریدهای ماه مبارک رمضان، با صلاحدید و موافقت شهردار محترم، تعطیلی این مراکز در روز طبیعت (سیزدهم فروردین) لغو شده است.

وی افزود: شهروندان البرز در روز طبیعت (۱۳ فروردین) همچون سایر ایام هفته می توانند برای خرید از غرفه های بازار روزهای تابعه شهرداری کرج به این مراکز مراجعه کنند و با توجه به در پیش رو بودن ماه مبارک رمضان، توصیه های لازم برای تامین مایحتاج پروتئینی، میوه و سبزیجات، حبوبات، لبنیات و… صورت پذیرفته است.

این مسئول در بخش دیگری از سخنانش از استقبال خوب شهروندان از جایگاه های موقت عرضه میوه شب عید شهرداری کرج در سال جدید خبر داد و اظهار کرد: با هماهنگی های صورت گرفته و مازاد بر سهمیه تخصیص یافته، امسال بیش از ۴۰۰ تن سیب و پرتقال با نرخ مصوب جهت تامین مصارف همشهریان محترم در مراکز موقت توزیع شد که عملکرد خوبی به شمار می رود.

رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهر کرج خاطر نشان کرد: نظارت لازم بر عملکرد جایگاه های موقت عرضه میوه دولتی که احتمالاً تا نیمه اول فروردین ماه فعالیت خواهند داشت، وجود دارد و با همکاری خوب متصدیان و کارکنان غرفه ها و رعایت انصاف، بهداشت و عرضه کالای باکیفیت، استقبال بسیار خوبی را شاهد بودیم که محصول آن توزیع بیش از ۴۰۰ تن سیب و پرتقال با نرخ مصوب دولتی بوده است.

دانشی کهن با بیان اینکه شرایط اقتصادی و مطالباتِ شهروندان در محلات کمتر توسعه یافته و پُرجمعیت کرج ایجاب می کند که به سمت افزایش تعداد بازار روزها حرکت کنیم، اذعان داشت: به همین دلیل و برای تسریع در تحقق این مهم و پاسخگویی به نیازهایِ جامعه، امسال سیاست احداث بازار روزهایِ سازه سبک را در پیش گرفته ایم که اجرایی می شود و در ساماندهی مشاغل مزاحم نیز نقش بسزایی خواهد داشت.


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.