البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: 2022/06/27
X

طوفان بهاری در راه کرج/ آماده باش دستگاه های خدماتی در کرج

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان کرج با اشاره به پیش بینی سازمان هواشناسی مبنی بر وقوع طوفان بهاری از شهروندان و مسافران و گردشگران خواست از حضور در اماکن پرخطر و حادثه خیز پرهیز کنند.


به گزارش البرز نیوز از البرز، غفور قاسم پور با اعلام هشدار طوفان بهاری در شهر کرج، اظهار کرد: پنجشنبه و جمعه بنا بر پیش بینی سازمان هواشناسی، احتمال وقوع طوفان در کرج وجود دارد و به این جهت شهروندان و گردشگران باید از حضور در نقاط پرخطر نظیر تابلوهای تبلیغاتی، مسیر رودخانه کرج، ساختمان های نیمه کاره و سایر نقاطی که طی سفر احتمال سقوط سنگ وجود دارد اجتناب کنند.

وی پیرو این اطلاعیه از مرکز مدیریت بحران شهرستان کرج تمامی دستگاه های خدمات رسان شهرستان را در وضعیت آماده باش قرار داد و گفت:  محور گردشگری کرج – ِ چالوس کانون اصلی نقاط حادثه خیز بشمارمی رود و دستگاه های خدماتی باید آمادگی لازم را داشته باشند تا طوفان موجب غافلگیری مسٸولان امر نشود.

قاسم پور با اشاره به استقرار پایگاه های امداد و نجات جاده ای در مسیر تردد گردشگران و مسافران گفت: آمار تصادفات جاده ای تا به اکنون در سطح کشور بالا اعلام شده است و از هموطنان عزیز می خواهیم با تجهیزات کافی و احتیاط لازم در جاده ها تردد کنند.

بدنبال این اطلاعیه احتمال وقوع حوادث غیرمترقبه در جاده ها، مراکز گردشگری نظیر پارک ها، مجاورت درختان و رودخانه ها و غیره دور از انتظار نیست.


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.