البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: 2022/10/01
X

طرفین دعوای پیمانکار و کارگر پسماند، پرسنل شهرداری کرج نبودند

معاون خدمات شهری شهرداری کرج با اشاره به ضرب و شتم یک کارگر پسماند توسط عوامل شهرداری کرج، گفت: با پیمانکار مربوطه به شدت برخورد شد. ضمن اینکه این افراد دیگر به هیچ وجه حق ندارند حتی به عنوان پیمانکار با مجموعه ای که به شهرداری کرج مربوط می شود، کار کنند.


به گزارش البرز نیوز، غلامرضا رضوانی در جمع خبرنگاران با اشاره به ضرب و شتم کارگر توسط پیمانکار پسماند شهرداری کرج که کلیپ آن در فضای مجازی منتشر شد،  اظهار کرد: هیچ یک از طرفین دعوا پرسنل شهرداری کرج نبوده اند. فرد ضارب از پیمانکاران تفکیک از مبدا سازمان پسماند شهرداری کرج  بوده و فرد مضروب هم از کارگران یکی از پیمانکاران پسماند بوده است.

وی با بیان اینکه موضوع به سرعت پیگیری و  تذکرات لازم به مدیرعامل سازمان پسماند شهرداری کرج داده شد؛ افزود:  مقرر شد موضوع از طریق مراجع ذی ربط و قانونی  پیگیری شود و  با پیمانکار مربوطه به شدت برخورد شد. ضمن اینکه این افراد دیگر  به هیچ وجه حق ندارند حتی به عنوان پیمانکار  با مجموعه ای که به  شهرداری کرج مربوط می شود، کار کنند. 

این مسئول اضافه کرد: اگرچه فرد مضروب از پرسنل شهرداری کرج و نیروی مستقیم سازمان نبود، اما با واسطه از همکارلن ما محسوب می شود و  از مدیرعامل سازمان پسماند خواستیم تا از او دلجویی شود. 

وی در خصوص جزییات ماجرا، گفت: بر اساس گزارشات رسیده و   با توجه به ارزش مادی در موضوعات مربوط به تفکیک پسماند،  دعوا  بر سر  پسماند بوده و ظاهرا  هر یک از  طرفین پسماند موجود را  سهم  خود می دانسته است. 

رضوانی پیمانکار پسماند را برای به کارگیری چنین افرادی مقصر دانست و افزود: ما در این شهر مسوولیم و افرادی که حتی با واسطه دوم و سوم  با شهرداری کار می کنند نیز باید اصول و رفتار انسانی را رعایت کنند. 

وی گفت: من به سهم خودم از همه همشهریان که خاطرشان با دیدن این فیلم مکدر شده عذرخواهی می کنم و اگرچه  هیچ یک از  طرفین نیروی شهرداری نبودند، موضوع را به صورت ویژه پیگیری خواهم کرد.‌


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.