البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۲/۰۹/۱۹
X

ضمن حمایت از شوراهای شهر از هیچ تخلفی چشم پوشی نخواهم کرد/ اعضا با پرهیز از حواشی درصدد خدمت به مردم باشند

استاندار البرز گفت: در مسیر آبادانی استان از تک تک اعضای شوراهای اسلامی و شهرداران حمایت می کنم ولی از هیچ تخلفی چشم پوشی نخواهم کرد.


به گزارش البرز نیوز از البرز، مجتبی عبداللهی در نشست هم اندیشی با اعضای شوراهای اسلامی شهر استان که در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد، با بیان اینکه هدف از این نشست بررسی و احصا مشکلات و اتخاذ تدابیر لازم برای حل آنها است، اظهار داشت: با توجه به شرایط اقتصادی کشور نباید اقدامات و عملکرد خود را منوط به دریافت اعتبار و بودجه کنیم.

وی ادامه داد: ضرورت دارد در جایگاه های مختلف مدیریت در استان، طرح های خلاقانه برای درآمدزایی جهت پیشبرد اهداف توسعه ای البرز داشته باشیم.

عبداللهی گفت: البرز به اندازه ای توان و ظرفیت دارد که بتواند بسیاری از مشکلات را درون استان حل و فصل کند و برای پیگیری حل مسائل کلان هم نگاه ویژه ملی را جلب خواهیم کرد.

وی افزود: شهرهای البرز منابع متعددی برای درآمدزایی دارند که باید با خردجمعی آنها را احصا و بهره برداری کنیم.

استاندار البرز گفت: البرز در حوزه بهداشت و درمان با ضعف جدی سرانه ها مواجه است، از این رو ضرورت دارد که برای جلب توجه خیرین و بخش خصوصی به این امر تلاش بیشتری صورت گیرد.

وی با بیان اینکه باید صادقانه برای کسب رضایتمندی مردم تلاش کنیم، افزود: باید از ظرفیت های مردمی استفاده شود و مردم را از مشکلات آگاه کنیم.

عبداللهی گفت: شما منتخبان مردم هستید و این بدین معناست که مردم چشم امید به شما دارند پس ضرورت دارد با توجه به وعده هایی که دادید، کوشش کنید.

استاندار البرز اضافه کرد: در مسیر آبادانی استان از تک تک اعضای شوراهای اسلامی و شهرداران حمایت می کنم ولی از طرف دیگر هیچ تخلفی چشم پوشی نخواهم کرد.

وی با عنوان اینکه روسای شوراهای اسلامی استان باید رصد و نظارت دقیق بر عملکرد اعضا داشته باشد، تصریح کرد: شوراهای اسلامی شهر و روستا باید در جهت جلب اعتماد مردم کوشا باشند چشم به هم بگذاریم فرصت ها می گذرند و باید به کارنامه عملکرد خود نگاه کنیم لذا از حواشی باید دوری کنید و اجازه ندهید موضوعات مخرب مانع راه خدمتگزاری شما شود.

استاندار البرز افزود: شرایط البرز بسیار خوب و مساعد است، ما نباید با این میزان امکانات و ظرفیت، استانمان را با بخش های محروم کشور مقایسه کنیم.

وی با عنوان اینکه باید ظرفیت ها و فرصت ها را مدیریت کنیم تا مشکلات را حل کنیم، افزود: با فرافکنی و انداختن مسئولیت به سوی یکدیگر به نتیجه ای نمی رسیم.

استاندار البرز تصریح کرد: در جایگاه اجرایی خود پیگیری های بسیاری برای ارتقا زیرساخت های استان در سطح ملی داشته ام و در سفر رییس جمهور به استان اخبار خوبی را خواهیم داشت.

عبداللهی گفت: نمی توان یک تنه مشکلات استان را حل کرد، همه باید برای ایجاد تحول در البرز یکدل و متحد و یکپارچه شویم.

وی افزود: با تمام گروه ها و افراد صاحب نظر استان که درخواست دیدار داشته اند، جلسه و گفت و گو داشتم و اکنون منتظر هستم که طرح ها و پروژه های خود را برای توسعه البرز اعلام کنند، باید بجای سخنرانی و پرداختن به حاشیه ها، مخلصانه کار کنیم و البرز را شکوفا کنیم.

استاندار البرز گفت: بیشتر با مردم دیدار و گفت و گو داشته باشید و با نگاه مثبت به حل مسائل مردم بپردازید. وحدت و همبستگی بین مردم و مسئولان ایجاد کنید چون با تحقق این امر امنیت را تحکیم خواهیم کرد.

استاندار البرز افزود: از اعضای شوراهای اسلامی استان انتظار می رود در راستای اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به مردم در خصوص گسترش سویه ششم کرونا تلاش ویژه ای داشته باشند چراکه تعطیلات نوروز را در پیش داریم و متاسفانه این سویه جدید ادامه خواهد داشت و اگر پیشگیری های لازم صورت نگیرد با مشکلات جدی مواجه می شویم.


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.