البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۳/۰۴/۰۲
X

ضرورت تولید محتوا توسط دستگاههای اجرایی استان در جهت تحقق شعار سال

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار البرز گفت: با عنایت به شعار سال با عنوان تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرینی، لازم است تا تمامی دستگاه‌های اجرایی با تولید محتوا و بهره‌گیری از حداکثر ظرفیت در راستای هرچه بهتر تحقق یافتن آن تلاش کنند.


به گزارش البرز نیوز از البرز، ولی پوری در جلسه برنامه ریزی برای ماه مبارک رمضان که روز پنجشنبه به ریاست استاندار البرز در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد، ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان، با اعلام و هماهنگی ویژه برنامه‌های جدید ماه مبارک رمضان در سال‌جاری در البرز اعلام داشت:  دستگاه‌های اجرایی استان در خصوص برگزاری «ضیافت رمضان» به منظور ترویج فرهنگ احسان و نیکوکاری و همچنین با مشارکت همه‌جانبه خیران به شکل یکنواخت در همه شهرستان های استان البرز آمادگی لازم را داشته باشند.

وی با بیان اینکه یکی از شاخص‌ترین برنامه‌های ماه مبارک رمضان جزء خوانی قرآن کریم در مسجد جامع شهر کرج و مساجد جامع شهرستان های استان در همه سال ها بوده  است، افزود: از این رو جزء خوانی قرآن کریم در سطح استان البرز به عنوان پایلوت در کشور استفاده شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار البرز بر هم افزایی و همراهی کلیه ادارات و سازمان‌ها و نهادهای فرهنگی و قرآنی در برگزاری جزء خوانی قرآن کریم  در این مراسم معنوی تاکید کرد. 

ولی پوری با بیان اینکه دستگاههای اجرایی استان در خصوص شعار سال تولید محتوا نمایند، تصریح کرد: با عنایت به نامگذاری امسال از سوی رهبر معظم انقلاب با عنوان تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرینی، لازم است تا تمامی دستگاه‌های اجرایی با تولید محتوا و بهره‌گیری از حداکثر ظرفیت در راستای هرچه بهتر تحقق یافتن  شعار سال تلاش کنند.


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.