البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۲/۰۱/۰۱
X

ساعت کار بازار روزهای شهرداری کرج در ماه مبارک رمضان اعلام شد

رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهر کرج ساعت کار بازار روزهای تابعه این نهاد در ماه مبارک رمضان را جهت اطلاع بهره برداران و شهروندان اعلام کرد.


به گزارش البرز نیوز از البرز، حمید دانشی کهن با اشاره به تغییر ساعت بازار روزها در ماه مبارک رمضان اظهار داشت: تمام بازار روزهای شهرداری کرج در این ایام در دو نوبت صبح و عصر آماده خدمت رسانی به شهروندان گرامی خواهند بود و امیدواریم خدماتِ مطلوبی را در ماه ضیافت الهی در راستای جلب رضایت مراجعین ارائه کنیم.

وی افزود: فعالیت کاری بازار روزها در ماه مبارک رمضان در نوبت صبح از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۳ و در نوبت عصر از ساعت ۱۵ الی ۱۹:۳۰ تعیین گردیده است و شهروندان در ساعات یاد شده می توانند به بازار روزها مراجعه کرده و مایحتاج خود را از غرفه ها و با نرخ های مصوب تهیه کنند.

رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهر کرج توضیح داد: در روزهای جمعه و ایام تعطیل رسمی نیز بازار روزهای تابعه از ساعت ۹ صبح الی ۱۳ ظهر فعال خواهند بود.

دانشی کهن از اجرای طرح های ویژه نظارتی در ایام ماه مبارک رمضان بر عملکرد بهره برداران غرفه ها به منظور رعایت نرخ مصوب و ارائه محصولات با کیفیت به شهروندان گرامی خبر داد و خاطر نشان کرد: همچنین با توجه به اوج گیری کرونا، مراتب رعایت پروتکل های بهداشتی به متصدیان غرفه ها تذکر داده شده است.

 


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.