البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۲/۰۱/۰۳
X

رتبه نخست البرز در پرداخت تسهیلات رونق تولید در سال ۱۴۰۰ / تحقق ۷۴ درصدی مصوبات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز گفت: در سال ۱۴۰۰ و در قالب مصوبات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان، تاکنون ۳۵ هزار ۱۶۸ میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید به واحدهای صنعتی البرز پرداخت شده و استان البرز در این شاخص رتبه اول کشوری را به خود اختصاص داده است.


به گزارش البرز نیوز از البرز، رامین ربیعی اظهار داشت: در این مدت از مجموع ۲۷۵ مصوبه پرداخت تسهیلات رونق تولید، ۲۳۳ مورد عملیاتی شده و تسهیلات درخواستی واحدهای صنعتی استان با همکاری مناسب بانک های عامل‌ پرداخت شده است.

وی ادامه داد: در قالب تسهیلات نوسازی و بازسازی نیز ۱۲ مصوبه‌ در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان البرز داشته ایم که 7 مصوبه به ارزش ریالی بالغ بر 427 میلیارد ریال عملیاتی شده است.

ربیعی تصریح کرد: در این مدت، ۶۷۷ پرونده در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان مطرح و ۷۵۱ مصوبه نیز به تصویب اعضا رسیده است.

وی اضافه کرد: در سال گذشته، بیش از ۷۴ درصد مصوبات کارگروه تسهیل در چارچوب ۵۶۶ مصوبه عملیاتی شده و حدود ۲۵ درصد مصوبات نیز در دست اقدام و در حال پیگیری از سوی دبیرخانه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز اعلام کرد: حدود ۶۶ درصد مصوبات در خصوص مسائل بانکی اعم از درخواست سرمایه در گردش، سرمایه ثابت و استمهال بوده است.

وی ادامه داد: حدود ۴ درصد مصوبات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان البرز در حوزه تامین اجتماعی، ۵ درصد در امور مالیاتی و ۲۵ درصد نیز در سایر موارد بوده است.


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.