البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: 2022/08/09
X

راه اندازی کارخانه نوآوری در مرکز فنی و حرفه ای متروکه اشتهارد

استاندار البرز در خصوص مجموعه فنی و حرفه ای متروکه در اشتهارد، ادامه داد: این مجموعه یک فرصت بسیار مناسب است و باید تدابیر لازم فراهم شود در قالب نهضت ملی مسکن برای افرادی که در این شهرستان اشتغال دارند، مسکن ایجاد شود.


به گزارش البرز نیوز از البرز، مجتبی عبداللهی در حاشیه دیدار با ائمه جمعه چند شهرستان استان، ضمن تبریک سال نو، گفت: سال ۱۴۰۱ را بنا به رهنمود و فرمان مقام معظم رهبری با توجه و برنامه ویژه ای به اشتغالزایی و تولید با محوریت دانش بنیان دنبال خواهیم کرد.

عبداللهی در خصوص مجموعه فنی و حرفه ای متروکه در شهرستان اشتهارد، ادامه داد: این مجموعه یک فرصت بسیار مناسب برای تحقق اهداف توسعه ای واحد‌های دانش بنیان در استان است.

استاندار البرز با تاکید بر اینکه باید در این مکان که زیرساخت های آن توسط یک خیر فراهم شده، کارخانه نوآوری و خلاقیت ایجاد شود، افزود: باید تدابیر لازم را فراهم کنیم که در قالب نهضت ملی مسکن برای افرادی که در شهرستان اشتهارد اشتغال دارند، مسکن ایجاد شود.

وی در خصوص آغاز عملیات اجرایی ساماندهی جاده قزلحصار، افزود: این پروژه پس از سال ها مورد توجه قرار گرفت و اکنون در حال پیشرفت است از این رو با اهتمام ویژه ای پای کار هستیم که توقفی در این مسیر صورت نگیرد.

استاندار البرز از معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خواست که قرارگاه و کارگروه ویژه ای برای حل مسائل و توسعه واحد‌های تولیدی و صنعتی راه اندازی کند تا در راستای تحقق ایجاد ۱۲۰ هزار شغل در سال ۱۴۰۱ اقدام شود.

عبداللهی افزود: تمامی مدیران و فرمانداران باید برای تحقق شعار سال بسیج شوند و زیرساخت های لازم فراهم شود.

وی در خصوص درخواست حجت الاسلام موسوی امام جمعه شهرستان نظرآباد پیرامون مشکلات کشاورزان این شهرستان، گفت: با همراهی و تعامل جهاد کشاورزی و سایر دستگاه های مرتبط باید مشکلات آب کشاورزی مورد بررسی قرار گیرد و راهکار حل آن اتخاذ شود.

استاندار البرز افزود: باید کشاورزان را به سمت کشت گلخانه ای راهنمایی کنیم چراکه مصرف آب کمتر، اشتغال زایی و بهره وری بیشتری را همراه خواهد داشت.

وی همچنین به ضرورت حمایت از فعالان اقتصادی و تولیدکنندگان استان، گفت: ضرورت دارد که مشکلات و موانع این حوزه با جدیت حل شود.

عبداللهی همچنین با حجت الاسلام وثوقی امام جمعه کمالشهر دیدار کرد و در خصوص مشکلات و مسائل مردم در این شهر گفت وگو کرد.

وی در دیدار با حجت الاسلام مختاری امام جمعه شهرستان ساوجبلاغ نیز افزود: به طور قطع می توان با وحدت و همدلی و روحیه انقلابی و جهادی برنامه های بزرگی را هدف گذاری و انجام داد.

عبداللهی گفت: دولت سیزدهم اهداف موثری را در راستای شکوفایی تولید و اشتغالزایی در دستور کار دارد که ما نیز همگام با دولت درصدد تحول آفرینی در استان و افزایش رضایتمندی مردم هستیم.

استاندار البرز در این سفر یک روزه با خانواده های شهیدان رضاخانی در شهرستان نظرآباد، شهیدان رضایی در شهرستان اشتهارد و شهید فصیحی در شهرستان چهارباغ دیدار و گفت وگو کرد.

 


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.