البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۱/۱۱/۱۷
X

دیدار نماینده مجلس با جمعی از مردم روستای نجم آباد

نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان در مجلس گفت: با همکاری شورای اسلامی، مشکلات و کمبود نجم آباد را یک به یک بررسی و تلاش می کنیم این روستا به جایگاه واقعی خود بازگردد.


به گزارش البرز نیوز از البرز، علی حدادی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی به همراه دهیار و اعضای شورای اسلامی روستای نجم آباد در شهرستان نظرآباد باحضور در منزل دو تن از معتمدین روستای نجم آباد با جمعی از اهالی این روستا دیدار و گفت و گو کرد.

حدادی ضمن استماع مطالبات و مشکلات این روستا گفت: یکی از مطالبات مردمی این روستا ایجاد دسترسی از آزادراه غدیر بود که با پیگیریهای انجام شده و در دیدار با وزیر راه و شهرسازی مصوبه این مهم را گرفتیم که در آینده نزدیک اجرایی می شود.

وی در رابطه با مشکل اوقاف مزارع کشاورزی این روستا، افزود: برای رفع مشکل اوقاف مزارع کشاورزی، کشاورزان باید یک نماینده انتخاب کنند، تمام مدارک و مستندات را تحویل وی دهند تا جلسه را برای پیگری با  سازمان اوقاف و امور خیریه کشور، پیگیری کنیم.

نماینده مردم در مجلس گفت: با همکاری شورای اسلامی، مشکلات و کمبود ها را یک به یک بررسی و تلاش می کنیم نجم آباد را به جایگاه واقعی خود برسانیم.

با پیگیری تلفنی حدادی از مدیرکل جهاد کشاورزی استان البرز، یک قطعه زمین برای احداث گلخانه در شهرک گلخانه ای سپهر(چوپان آباد) به مجموعه دهیاری و شورای اسلامی به نفع روستا  مطالبه شد.


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.