البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: 2022/09/28
X

دیدار استاندار البرز با ۵۰ تن از البرز نشینان

نماینده عالی دولت در استان البرز با ۵۰ تن از مردم البرز به صورت چهره به چهره دیدار و گفت و گو کرد.


به گزارش البرز نیوز از البرز، مجتبی عبداللهی امروز در دیدار مردمی که طبق روال روزهای سه شنبه در سالن شهدا دولت استانداری برگزار شد با اشاره بر ضرورت اتخاذ تدابیر ویژه برای حل مشکلات زیرساختی استان، گفت: بخش بزرگی از مشکلات و موانع به دلیل ضعف در سرانه های استان در ابعاد مختلف است از این رو درصدد هستیم که با برنامه ریزی دقیق در راستای حل این موضوع اقدام کنیم.

وی ادامه داد: بر این اساس در سفر رییس جمهور و اعضای هیات دولت به استان با ارائه گزارشی دقیق از نیازها و مطالبات استان، توفیق یافتیم که مصوبات و موافقت های ارزشمندی را کسب کنیم.

عبداللهی گفت: اکنون با تلاش شبانه روزی برای تحقق این مصوبات پیگیری و اقدام خواهیم کرد تا بخش قابل توجهی از مشکلات مردم بواسطه این امر حل شود.

وی افزود: از تمامی دستگاه های اجرایی استان نیز انتظار می رود ضمن برگزاری منظم دیدارهای مردمی، نسبت به پیگیری مصوبات حوزه مربوطه اقدام کنند.

استاندار البرز گفت: این دیدارها هر هفته سه شنبه در استانداری البرز برگزار می شود و مردم شریف استان می توانند در تماس با شماره ۱۱۱ ثبت نام کنند.

وی افزود: شهرداری های استان نیز باید در راستای برگزاری دیدارهای مردمی و حضور در بطن جامعه کوشا تر باشند چراکه مشکلات و مطالبات مردم در این بخش فراوان است.


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.